Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie wjedziesz na pl. Zamkowy, nie przejedziesz Lubartowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 09:57 Powrót do artykułu
skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej organizować tego typu imprezy na terenie parkingu Areny? Chyba po to było to wybudowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przy Arenie nie ma katedry czy innego kościoła...jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robicie ludzi w jajo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem jest to, że ten plac służy jako parking. Duży i bezpłatny parking jest pod Tarasami, tu powinien być normalny plac, gdzie można organizować koncerty, imprezy, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem gdzie jest parking pod zamkiem ale gdzie jest plac zamkowy to nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wiem gdzie jest parking pod zamkiem ale gdzie jest plac zamkowy to nie wiem.
 Plac Zebrań Ludowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu jeżdżące po ulicach samochody nie mają zamazanych tablic jak te na zdjęciu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem jest to, że ten plac służy jako parking. Duży i bezpłatny parking jest pod Tarasami, tu powinien być normalny plac, gdzie można organizować koncerty, imprezy, itd. Niby dlaczego? Przecież jak ma być impreza, to plac jest zamykany i już. Ale imprezy są raz na jakiś czas, a przez resztę ma być niewykorzystany? Nie widzę powodu, dla którego nie może istnieć jako zarówno parking, jak i miejsce różnych wydarzeń. Ale przecież niektórym nic nie pasuje i wszystko muszą z gruntu skrytykować, bo inaczej ich życie nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...