Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie wjedziesz na pl. Zamkowy, nie przejedziesz Lubartowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 o 09:57 Powrót do artykułu
skandal.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie lepiej organizować tego typu imprezy na terenie parkingu Areny? Chyba po to było to wybudowane.
0
Ale przy Arenie nie ma katedry czy innego kościoła...jeszcze.
0
Robicie ludzi w jajo!
0
Skandalem jest to, że ten plac służy jako parking. Duży i bezpłatny parking jest pod Tarasami, tu powinien być normalny plac, gdzie można organizować koncerty, imprezy, itd.
0
wiem gdzie jest parking pod zamkiem ale gdzie jest plac zamkowy to nie wiem.
0
undefined napisał:
wiem gdzie jest parking pod zamkiem ale gdzie jest plac zamkowy to nie wiem.
 Plac Zebrań Ludowych...
0
a czemu jeżdżące po ulicach samochody nie mają zamazanych tablic jak te na zdjęciu ?
0
Skandalem jest to, że ten plac służy jako parking. Duży i bezpłatny parking jest pod Tarasami, tu powinien być normalny plac, gdzie można organizować koncerty, imprezy, itd. Niby dlaczego? Przecież jak ma być impreza, to plac jest zamykany i już. Ale imprezy są raz na jakiś czas, a przez resztę ma być niewykorzystany? Nie widzę powodu, dla którego nie może istnieć jako zarówno parking, jak i miejsce różnych wydarzeń. Ale przecież niektórym nic nie pasuje i wszystko muszą z gruntu skrytykować, bo inaczej ich życie nie ma sensu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: