Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nielegalne papierosy w automacie do kawy (wideo)

Utworzony przez Endrju, 7 kwietnia 2011 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Czasami jestem zadziwiony pomysłowością naszych przemytników. To wygląda jak wyścig zbrojeń. Celnicy muszą szukać coraz to nowszych miejsc, rozbrajać samochody, odrywać siedzenia itd. A przemytnicy są coraz bardziej pomysłowi. Ciekawe o ilu przemytach w ogóle nie mamy pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi im grzywna i przepadek zabezpieczonych rzeczy.
E dobrze że tylko grozi to może im jeszcze oddadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nieźle...-mieszkam niedaleko ul.Gospodarczej,ale nie wiedziałem,że ul.Rataja jest aż tak blisko Gospodarczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
No nieźle...-mieszkam niedaleko ul.Gospodarczej,ale nie wiedziałem,że ul.Rataja jest aż tak blisko Gospodarczej...
a ja na Gospodarczej i tez nie wiedzialam [czesc]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a ja na Gospodarczej i tez nie wiedzialam [czesc]
o ktos sie przeprowadzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano każdy musi sobie jakoś radzić przemytnicy też, nie mniej gratuluje pomysłowości he :)nie lepiej kupić e-dymka i mieć spokój z wydawaniem kasy na zwykłe fajki... no bo po co je przemycają? żeby sprzedać zarobić, a Ci co kupią żeby wydali na paczkę 5 zł a nie 10... a jak się kupi elektronicznego to na to samo wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubiszon napisał:
Ano każdy musi sobie jakoś radzić przemytnicy też, nie mniej gratuluje pomysłowości he :)nie lepiej kupić e-dymka i mieć spokój z wydawaniem kasy na zwykłe fajki... no bo po co je przemycają? żeby sprzedać zarobić, a Ci co kupią żeby wydali na paczkę 5 zł a nie 10... a jak się kupi elektronicznego to na to samo wychodzi
Popieram wypowiedź poprzednika, też zdecydowanie opowiadam się za elektronicznymi papierosami. Przemyt będzie istniał dopóty, dopóki ludzie będą palić a oficjalne ceny papierosów będą rosły. Lepiej zainwestować w elektronicznego i zacząć oszczędzać. Zwłaszcza, że są modele e-papierosów już od 100zł (np. Cigito). Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...