Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
i za 30 $ można było utrzymać rodzinę
to teraz mam 1300 zł i kuźwa ale luksusy, by to wuj zastrzleił tą pieprzoną demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy wszyscy mieli prace, wszyscy zarabiali podobnie i ten pracowity i ten len i obibok. W zakladach pracy zlodziejstwa i kombinacje. Teraz to najbardziej narzekaja ci co nie chce im sie robic. Dobry pracownik, czy fachowiec od budownictwa zarabia wiecej niz lekarz. Teraz nic sie nie "oplaca" bo sa MOPS,y GOPS, itd. Nawet gotowac im sie nie chce! U mnie na osiedlu ci "biedni" dostaja tolony i pobieraja gotowe obiady z baru Bartek {os Kruczkowskiego} Za prl byla taka bieda, ze kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe jarzyn, czy drzew krzewow owocowych, teraz wystarczy spojrzec na stan ogrodkow dzialkowych, bo sie nie "oplaca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzio napisał:
Wtedy wszyscy mieli prace, wszyscy zarabiali podobnie i ten pracowity i ten len i obibok. W zakladach pracy zlodziejstwa i kombinacje. Teraz to najbardziej narzekaja ci co nie chce im sie robic. Dobry pracownik, czy fachowiec od budownictwa zarabia wiecej niz lekarz. Teraz nic sie nie "oplaca" bo sa MOPS,y GOPS, itd. Nawet gotowac im sie nie chce! U mnie na osiedlu ci "biedni" dostaja tolony i pobieraja gotowe obiady z baru Bartek {os Kruczkowskiego} Za prl byla taka bieda, ze kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe jarzyn, czy drzew krzewow owocowych, teraz wystarczy spojrzec na stan ogrodkow dzialkowych, bo sie nie "oplaca".
dyzio napisał:
----------------------------------------------------------------------------------------
dyzio napisał:
no dobra, fachowcy do budownictwa zarabiają, bądźmy kużwa wszyscy tymi fachowcami, a kto ci będzie w szpitalu dupę podcierał, fachowiec od budownictwa, wszystkei baby też fachowcami od budownictwa, zejdż baranie na ziemię, bo pieprzysz jak potłuczony, zacznij się leczyć na ten pusty łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto pieprzona sielanka w naszym demokratycznym kraju, gdzie za leżenie sie i rozmnażanie dają młodym 500+ a starzy własnie z tyej jeszcze komuny zapieprzają na nich mając już po 40-45 lat pracy za jalmużnę.  Właśnie dzisiaj doświaqdczyłam tej cholernej demokjracji gdzie  wchodzę do sklepu, a tu młode dziewczyny (dzieci 13-15 lat) atakują ze zbiórką pieniędzy i żywności dla PCK, no nie, kuźwa, za za pieprzenie sie i rozmnażanie rozdają młodym po 500+ a dla potrzebujących żebrzą, miałam ochotę opieprzyć te dziewczyny, niech się odsuną trochę od  drzwi  bo wejść nie można do tego jak żebrzą to niech walą do rządu , oni mają w cholerę pieniędzy kiedy za darmo dają 500+, no ale co te dziewczyny winne, być może dostają ich rodzice za darmo 500+ no to żebrzą aby inni dali. Za komuny jak ktoś sobie napieprzył dzieci to na nie pracował a nie leżał do góry jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujaca biedota napisał:
przestańcie się malolaty tak podniecać, bo tylko przez pewien okres były kolejki, bo ci co chcieli zrobić demokrację po to aby się nachapać to specjalnie wstrzymywali dostawy do sklepów, CPN po to aby ludzi podburzyć, że to niby taka bieda, a wcale tak nie było zakłady normalnie produkowały, pracownik za komuny to był ktoś a nie jak teraz robol pracujący za miskę zkupy po 10-12 godzin, za komuny nie było wyzyskiwania robotików, możemy my na dole teraz podziękowac solidaruchom z tanmtych czasów jak nasz oszukali, na czele z bolkiem
Dokładnie.Do lekarza szło się prosto do gabinetu,nie do miesięcznej kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luksus od wuja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
i za 30 $ można było utrzymać rodzinę
to teraz mam 1300 zł i kuźwa ale luksusy, by to wuj zastrzleił tą pieprzoną demokrację
Zarabiałem niewiele,ale w pewexie za talony kupione u cinciarza mogłem kupić 100 butelek wódki.Dzisiaj za rentę 32,5 butelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzio napisał:
Chamstwo i ponizanie bylo nie tylko na stacjach benzynowych, bylo to wszedzie gdzie trzeba bylo kupic jakies podstawowe rzeczy. Byly cale mafie, wszedzie korupcja i lapowki .Kierownicy sklepow miesnych, odziezowych, obowniczych i innych tworzyli cala siec powiazan.Np zeby zamowic rozmowe miedzymiastowa na poczcie glownej, potrzebna byla lapowka najlepiej w postaci czekoldy kupionej w Pewexie. Wtedy na rozmowe nie czekalo sie nawet dlugo! Wtedy sie nie kupowalo tylko "zalatwialo" . Przemysl byl nasz Polski, panstwowy, wszyscy mieli prace za20-30$ namiesiac, a wszystko na talony, kartki, przydzialy, deputaty, asygnaty-dla swoich! KOSZMAR.
dyzio napisał:
Co za bzdury . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Zosi,luksus od wuja, komuch. To chyba w innej Polsce za PRL mieszkalsmy. Co sie tyczy szpitali to tak sie sklada, ze wtedy po wypadku lezalem przez 3-tygodnie w szpitalu na Staszica. Nie bylo doslownie nic!!! Trzeba bylo przynosic wlasne strzykawki jednorazowe, papier toaletowy, mydlo, szampon, reczniki na wlasna reke "zalatwiac" lekarstwa Lapowkami oplacic lekarza, pielegniarki, salowe, nie mowiac o jedzeniu. Zadnej prywatnosci wszedzie brud i obsrane kible i niech nikt mi nie mowi jaka to byla sluzba zdrowia za "komuny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzio napisał:
Do Zosi,luksus od wuja, komuch. To chyba w innej Polsce za PRL mieszkalsmy. Co sie tyczy szpitali to tak sie sklada, ze wtedy po wypadku lezalem przez 3-tygodnie w szpitalu na Staszica. Nie bylo doslownie nic!!! Trzeba bylo przynosic wlasne strzykawki jednorazowe, papier toaletowy, mydlo, szampon, reczniki na wlasna reke "zalatwiac" lekarstwa Lapowkami oplacic lekarza, pielegniarki, salowe, nie mowiac o jedzeniu. Zadnej prywatnosci wszedzie brud i obsrane kible i niech nikt mi nie mowi jaka to byla sluzba zdrowia za "komuny"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- miałam operację wycięcia wyrostka robaczkowego i leżałam tydzień i owszem papier toaletowy, mydło, szampon, ręczniki to każdy we własnym zakresie przyosił, szkoda, zę jeszcze to maiło być, ty jesteś faktycznei chory, każdy użwya innych szamponów, mydeł itp. bo co niektórzy są uczuleni. Ale na wyrosetk leżałam tydzień, a nie jak teraz na drugi dzień  wypuszczają i po sąsiedzku malo dziecko nie umarło, bo won do domu w takim stanie. Albo mój wnuk usunięcie trzeciego migdała, po narkozie i 5 godzinach wygonili do domu, a w nocy raban bo  u dziecka ciezki stan, a za komuny leżałoby tydzień ażby wyzdrowiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lublin.tvp.pl/29522390/16-marca-2017 -------------------------------------------------------- oto cholerna demojracja, żyje ten co umie zapieprzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******fakt.pl/wydarzenia/polityka/europoslowie-zatrudniaja-ludzi-na-lewych-etatach-unia-to-sprawdza/5ctwhbc ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ afera z polskimi europosłami! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- nawet i tam oszukują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...