Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowa SP nr 5 szuka uczniów. Dzień otwartych drzwi w szkole

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2017 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Żeby ten basen jeszcze działał tak jak powinien... A nie wiecznie zamknięty bo remont/sanepid w drodze więc zamknijmy na miesiąc bo wypada posprzątać. Wiecznie niemiłosierny bród w wodzie, piach, gumy do żucia. Wszystko - do wyboru do koloru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wracamy do korzeni...chodziłam do 5 jak jeszcze był podstawówką i nie miała "imienia". Stare dobre czasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pływania super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako absolwent polecam z całego serca tą szkołę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym basenem to nie jest tak fajnie jak by mogło być ciągle coś nie gra a i Hala nie jest dostępna tak jak młodzież by chciała. Zajęcia tam ma tak naprawdę po kilka grup na raz. Wielki chaos a nie sport no chyba ze zajęcia mają siatkarki z SOSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów brakowało miejsc w szkołach. W klasie było 34 osoby a teraz szkoły proszą się żeby ich szkołę wybrano, bo zniknie. Smutne to bardzo. Stach pomyśleć co to będzie za kolejnych kilkanaście lat, kiedy wyż demograficzny będzie na emeryturach. Czyj to wina? Moim zdaniem głównym winowajcą jest antykoncepcja i kobiety. Znam sporo zmanierowanych kobiet, które nie chcą i nie chciały mieć dzieci. Sens życia to przekazanie genów, dorobku kultury i doświadczenia. Nie wiem co za feministyczny kretyn wymyślił nie robić dzieci, bo po co ktoś inny za nas to zrobi? A może przyjadą inni prawda...? Częstym argumentem jest, bo bieda, bo małe zarobki, bo sytuacja w domu czy w kraju taka zła. Polska to duży i bogaty kraj tylko wam wmawiają zaborcze media, że jest inaczej, kompleksów nawkładają do pustych łbów. Ludzie wyłączcie telewizory i wyjdźcie z domu! Sporo w życiu widziałem są małe i duże, biedne i bogate kraje, ale są dumne się swojego dziedzictwa i pochodzenia. A u nas większość wstydzie sę własnego kraju, ba donosi na ojczyznę dawnym zaborcom, powtarza to co w gooownoprawda o polactwach wypisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to płódź dzieciaki... dla mnie możesz mieć nawet dwudziestkę pociech. Tylko czym je wyżywisz... Powietrzem? 500 złotych to za mało. A pokaż mi takiego pracodawcę w Lublinie, gdzie wyplaci pensję, która starczy na wynajem mieszkania+media, utrzymanie siebie i dziecka? Podaj adres to od razu tam podjadę. To nie niemcy, gdzie byle sprzątaczkę stać na wynajem mieszkania i to dwupokojowego za 25-30% pensji i to z opłatami. To nie PRL, gdzie pracę przyznawano wedle wykształcenia i lokowano w hotelu robotniczym. A jak ktoś czekał 5 lat na mieszkanie spółdzielcze to dopiero był skandal i niesprawiedliwość. Nie porównuj dzisiejszych czasów wyzysku do tych sprzed lat. Żyło się bidnie, ale na wszystkomstarczało. Obecnie tylko 25% społeczeństwa stać na samodzielność. Inni próbują szczęścia zagranicą. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła m bardzo słabe wyniki nauczanie, nauczyciele starzy i wypaleni. Nie polecam nikomu zapisywania dziecka do tej placówki. Sitwa ta sama od 30 lat która uczepiła się stołków dyrektorskich powinna byc usunięta z tej szkoły bo nie ma pojęcia o nauczaniu w obecnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że kilka dni temu w tej szkole, uczniowie ciężko pobili innego ucznia. Uczeń przebywa w szpitalu. Czyli szkoła nie jest bezpieczna. A to podstawowy warunek funkcjonowania szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...