Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...ludzie zastanówcie się, czemu i komu przyklaskujecie! Osiedle młodych ludzi powinno najwpierw mieć świątynię z prawdziwego zdarzenia z duszpasterzami, a do szkoły każdy może dziecko dowieźć chociażby i do śródmieścia. Na to przyjdzie czas, a na życie duchowe zawsze jest najistotniejsze dla osoby wierzącej, a więc dla każdego prawdziwego Polaka!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WTF???? do kościoła mogę pójść gdzie chcę i kiedy chcę  :) dla mnie szkoła jest piorytetem Bóg jest wszędzie nie tylko w kościele... ciemy lud bez wykształcenia...i można ich prowadzić nawet na stracenie he
0
Dzieci powinny mieć możliwość bezpiecznego dojścia do szkoły, blisko miejsca zamieszkania, nauka to podstwa, do szkoły chodzi się codziennie a do kosciola zazwyczaj raz w tygodniu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: