Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...ludzie zastanówcie się, czemu i komu przyklaskujecie! Osiedle młodych ludzi powinno najwpierw mieć świątynię z prawdziwego zdarzenia z duszpasterzami, a do szkoły każdy może dziecko dowieźć chociażby i do śródmieścia. Na to przyjdzie czas, a na życie duchowe zawsze jest najistotniejsze dla osoby wierzącej, a więc dla każdego prawdziwego Polaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF???? do kościoła mogę pójść gdzie chcę i kiedy chcę  :) dla mnie szkoła jest piorytetem Bóg jest wszędzie nie tylko w kościele... ciemy lud bez wykształcenia...i można ich prowadzić nawet na stracenie he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci powinny mieć możliwość bezpiecznego dojścia do szkoły, blisko miejsca zamieszkania, nauka to podstwa, do szkoły chodzi się codziennie a do kosciola zazwyczaj raz w tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...