Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowa ulica połączy Wojciechowską i Nałęczowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 o 20:18 Powrót do artykułu
A kiedy wiadukt na Racławickich?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Smolna od 45 lat jest drogą gruntową i zapomniało o niej miasto , radni miejscy i dzielnicowi. Oto tak wygląda u nas równość dzilnic
0
a która to ulica bo jej na google maps nie ma
0
"a która to ulica bo jej na google maps nie ma" Naprzeciwko wjazdu do Polfy Lublin na Wojciechowskiej 42
0
Miasto niech wyremontuje Wallenroda na odcinku od Wajdeloty do Grażyny
0
Musi być jeszcze jeden projekt bo miasto za mało wydało na poprzednie projekty które są nieważne, szybciej kaktus na dłoni wyrośnie niż będzie wiadukt.
0
Zarząd Drug i Mostów zamawia = a to Dyro Pidek . Ciekawe ile kasy pod stołem będzie do podziału ?
0
bardzo dobrze - ciągle coś się dzieje, a nie tak jak za czasów tego lenia prezydenta Pruszkowskiego z PiSu
0
JESTEM W SZOKU WSZYSTKO SIE DZIEJE NA MOJEJ DZIELNICY SPOKO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: