Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowe biurowce zasłonią Stare Miasto? Radny chce wyjaśnień

Utworzony przez Andrzej Manaj, 10 lutego 2015 r. o 13:05 Powrót do artykułu
****************** BEZCZELNIE  GŁUPI  ATAK   NA   RADNEGO  SYLWESTRA   TUŁAJEWA ! ***** Radny  Sylwester  Tułajew  absolutnie  wykonuje  swoje  obowiązki   Radnego  zgodnie  z  prawem  i  w  imie  interesu  Lublinian .   O  co  chodzi  tej  rozwścieczonej  chalastrze  z  (PO)  Platformy   Oszustów ? .   Jesteście  *Separatystami  Putina*  dlatego  naleźy  bronić  przed  Wami  nie  tylko  pięknego  Lublina  ale  i  całej  biednej  zbankrutowanej   Polski !!! .   Stawiam  pytanie  członkom  (PO)  czy  Wam  zaleźy  na  rozkwicie  dobrobytu  w  Lublinie  i  w  całej  Polsce ? .    Nie  jestem   tego  pewien  mając  na  uwadze  zadłuźenie  miliardowe  Lublina  i  bilionowe  Polski ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe czy nie będą te budynki zasłaniać radnemu drogi do urzędu pracy :) Twój kochany Sylwuś to pierwszy krzykacz Lublina a w razie czego to pierwszy ucieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wielbicielką Pana Tułajewa, ale w tym przypadku popieram w 100% - szkoda byłoby, aby piękny widok z Czechowa na Stare Miasto został unicestwiony..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jeden zwolennik Andrzeja Dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia a może nie patyczkujmy się i postawmy odrazu tabliczki na wszystkich wjazdach do Lublina "skansen, inwestorom wstęp wzbroniony", co myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************** BEZCZELNIE  GŁUPI  ATAK   NA   RADNEGO  SYLWESTRA   TUŁAJEWA ! ***** Radny  Sylwester  Tułajew  absolutnie  wykonuje  swoje  obowiązki   Radnego  zgodnie  z  prawem  i  w  imie  interesu  Lublinian .   O  co  chodzi  tej  rozwścieczonej  chalastrze  z  (PO)  Platformy   Oszustów ? .   Jesteście  *Separatystami  Putina*  dlatego  naleźy  bronić  przed  Wami  nie  tylko  pięknego  Lublina  ale  i  całej  biednej  zbankrutowanej   Polski !!! .   Stawiam  pytanie  członkom  (PO)  czy  Wam  zaleźy  na  rozkwicie  dobrobytu  w  Lublinie  i  w  całej  Polsce ? .    Nie  jestem   tego  pewien  mając  na  uwadze  zadłuźenie  miliardowe  Lublina  i  bilionowe  Polski ! .
  Pis- uary właśnie wróciły do domu i odpaliły komputery! Ale zaraz do kościoła aby zobaczyć jak ich bożek służy do mszy! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej w ogóle nic nie budować. razem z czapajewem - tupajewem mieszkac i pracowac w ziemiankach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************** BEZCZELNIE  GŁUPI  ATAK   NA   RADNEGO  SYLWESTRA   TUŁAJEWA ! ***** Radny  Sylwester  Tułajew  absolutnie  wykonuje  swoje  obowiązki   Radnego  zgodnie  z  prawem  i  w  imie  interesu  Lublinian .   O  co  chodzi  tej  rozwścieczonej  chalastrze  z  (PO)  Platformy   Oszustów ? .   Jesteście  *Separatystami  Putina*  dlatego  naleźy  bronić  przed  Wami  nie  tylko  pięknego  Lublina  ale  i  całej  biednej  zbankrutowanej   Polski !!! .   Stawiam  pytanie  członkom  (PO)  czy  Wam  zaleźy  na  rozkwicie  dobrobytu  w  Lublinie  i  w  całej  Polsce ? .    Nie  jestem   tego  pewien  mając  na  uwadze  zadłuźenie  miliardowe  Lublina  i  bilionowe  Polski ! .
 Wy pisiory macie naprawdę nasrane w bani.   226
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dlatego mimo że głosuję na PIS w wyborach do parlamentu i na prezydenta, to do rady miasta wybieram Wspólny Lublin.... bo ten debil Tułajew sam nie wie co wyrabia...... Lublin by się zdecydowanie cofnął do nieporadnego fajtłapy i lalusia Pruszkowskiego za rządów Tułajewa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wielbicielką Pana Tułajewa, ale w tym przypadku popieram w 100% - szkoda byłoby, aby piękny widok z Czechowa na Stare Miasto został unicestwiony..
ty chcesz w skansenie mieszkać biedactwo ???? i tak tu wrony dupami zawracają, a jak ktoś już chce w tym zapizdówku postawić biura na wysokim poziomie to się takie mendy ze wsi najdą i debilizmy wygłaszają !!! Won do siebie na wieś tam skąd pochodzicie ! tam sobie łąki robta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************** BEZCZELNIE  GŁUPI  ATAK   NA   RADNEGO  SYLWESTRA   TUŁAJEWA ! ***** Radny  Sylwester  Tułajew  absolutnie  wykonuje  swoje  obowiązki   Radnego  zgodnie  z  prawem  i  w  imie  interesu  Lublinian .   O  co  chodzi  tej  rozwścieczonej  chalastrze  z  (PO)  Platformy   Oszustów ? .   Jesteście  *Separatystami  Putina*  dlatego  naleźy  bronić  przed  Wami  nie  tylko  pięknego  Lublina  ale  i  całej  biednej  zbankrutowanej   Polski !!! .   Stawiam  pytanie  członkom  (PO)  czy  Wam  zaleźy  na  rozkwicie  dobrobytu  w  Lublinie  i  w  całej  Polsce ? .    Nie  jestem   tego  pewien  mając  na  uwadze  zadłuźenie  miliardowe  Lublina  i  bilionowe  Polski ! .
ja głosuje na PIS i to co zrobił Tułajew jest dla mnie idiotyzmem do potęgi entej !!! co za kretyn !???!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystrzelcie tego tułajfajtłape na księżyc! Co za gamoń. Niech sprawdzi jaką szkaradę pobudował w centrum miasta jego kolega tam to powinien być paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Sławinie i nie życzę sobie aby ten Tupolew kiedykolwiek pojawił się na mojej dzielnicy. Nie dość, że nic tam nie zrobił dobrego to jeszcze na wszystko jest anty! Ja nie wiem jak ten człowiek może do kościoła chodzić! Urwać jaja to za mało. Zresztą i tak głosik ma niziutki jak dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak oto wraz z radnym TUŁŁŁAJAŁŁAJEWAAAJEWEM Lublin kwitnie i kwitnąć będzie! Biurowce powinny być budowane pod ziemią lub na na peryferiach - by widoku nie psuć! Jeśli się to komuś nie podoba to niech buduje w innym mieście! W Lublinie na to zgody nie ma! Radny pracę MA - KONKURENCJI przy ruszaniu na zielonych światłach nie potrzebuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Tułajewem to idiota marionetka biskupów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieruchomości biurowe w dalszym ciągu pozwalają zainwestować, ale to kwestia budżetu i umiejętności. To nie jest tak, że nagle zrobicie z niczego dobry interes - czas potrzebny. Wiele hal z bazy JARTOM już idealnie nadaje się do przejęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JARTOM i nieruchomości biurowe - popatrzcie w ich bazach jak wiele jest wolnych nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Najpierw kwestia wyłożenia odpowiedniego budżetu, później zarządzania nim i wtedy docelowo z tego biurowca można dużo wyciągnąć, ale po co budować nowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...