Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy chodnik, a już do naprawy

Utworzony przez Felix, 18 listopada 2012 o 19:47 Powrót do artykułu
A to Lublin ( miasto inspiracji ) właśnie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To chodnik-transformers: zmieni się w schody :-P
0
Lepiej poprawiać milion razy niż zrobić raz a dobrze =/
0
Podajcie nazwę firmy, która budowała ten chodnik. Inspektor też jest winien, bo nie nadzorował roboty.
0
do rudki - a to ja byłem inspektorem na tej budowie, udowodnij mi, że nie pilnowałem budowy tego chodnika. Jesteś w stanie to zrobić ?
0
rudka napisał:
Podajcie nazwę firmy, która budowała ten chodnik. Inspektor też jest winien, bo nie nadzorował roboty.
"robote" to ty masz w domu przy zlewie ew wieczorem przy mezu do wykonania widze wielu forumowych specjalistow od wszystkiego, najlepiej wiedzacych co sie stalo nawet nie bedac na miejscu, no ale klapac dziobem kazdy moze
0
A najlepsze jest to, że ten chodnik i cała skarpa już raz były naprawiane.
0
@kłódka- inspektor od siedmiu boleści. Jakbyś pilnował i znał się na robocie to by się chodnik nie rozjechał Albo nie pilnowałeś, albo taki z Ciebie inspektor ;P Pozdro.
0
@tepiciel glupoty, jak widać Ty też możesz kłapać ;P Każdy głupi może. Skarpa się osuwa, bo nie została dobrze zabezpieczone, ot filozofia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: