Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Duda rządzi to tak będzie wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co podjazd jak klikanaście metrów dalej można swobodnie zjechać chodnikiem wzdłuż ulicy? Rozumiem , że matki z dziećmi tłumnie będą waliły do marketu budowlanego po cegły i cement? Nie przesadzacie troszkę? Mieszkaniec po sąsiedzku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Adamie ! To nie jest wina inwestora ani tym bardziej wykonawcy !!! Kto odbierał i dopuszczał do użytkowania ???? Ten człowiek winien stracić uprawnienia na zawsze !!!! Tak na zawsze ! A jeżeli projekt nie przewidywał to ten co to zatwierdził to samo ! Czyli sprzątać wokół budowy anie zatwierdzać projekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w sumie dziwne, że ten projekt w ogóle przeszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to rzesza urzędasów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście do marketu budowlanego będą przychodziły tylko matki z dziećmi w wózkach.Oj Fundacjo rehabilituj się sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na zakupy do marketu jeździ się autem tylko. Heloooouu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie jest banalne - pojechać do innego sklepu. Na Rusałki widziałem dużo sklepów budowlanych (i to polskich a nie zagranicznych wyzyskiwaczy) na płaskim terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś tu nie powinien wrócić do szkoły, żeby douczyć się jakie są techniczne możliwości poprowadzenia po skarpie podjazdu dla wózków? Czy też ktoś liczy na to, że wszyscy są tak ciemni, że każdą bzdurę wypowiedzianą przez niedouczonego lub bezczelnego człowieka przyjmą za dobrą monetę? Coś w naszym mieście zbyt łatwo przychodzi robienie sobie z przepisów lub norm wygodnego alibi dla własnego nieuctwa lub nieróbstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Tarasach Zamkowych jakoś się dało zudować ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na osiedlu jest bardziej stromy podjazd i jakoś nikt nie robił problemów z podjazdem dla wózków. A tak, rozwiązanie jest proste - wybrać inny sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jedyna taka sytuacja, zapraszam na sławinek przy wiadukcie nad Al. Solidarności, tam stopni jest kilkadziesiąt przy jednym wejściu i żadnych podjazdów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jedyna taka sytuacja, zapraszam na sławinek przy wiadukcie nad Al. Solidarności, tam stopni jest kilkadziesiąt przy jednym wejściu i żadnych podjazdów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ja jako prywatny inwestor nie mam prawa do budowy tak jak ja sobie życzę. Może nie chcę budować podjazdów dla niepełnosprawnych bo nie mam na to pieniędzy albo po prostu jest to moje widzi misie. Moje mogę robić co chcę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez niepełnosprytni nie pojdą do sklepu budowlanego więc o co tyle szumu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj oj oj ... jestem ciekaw ilu niepełnosprawnych, którzy przyjadą komunikacją miejską, będzie chciało korzystać z tego marketu i z powodu braku podjazdu zrezygnuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie a od kiedy to niepełnosprawni na wózkach zasuwaja do dużego marketu budowlanego? drobne rzeczy kupią na osiedlu a worków z cementem raczej na wózku wieźc nie będą - to samo się tyczy matek z dziećmi w wózkach, no ale jak zwykle jakiś pieniacz frustrat się znajdzie żeby tylko przez chwilę zaistnieć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy tu za brednie piszecie? Niepełnosprawny nie pojedzie do sklepu budowlanego ? Matka z dzieckiem w wózku tez nie? Tam tylko cement sprzedają? A jeśli chce się najpierw samemu wybrać płytki np.? Panele czy inne takie tam? I dopiero później zlecić komuś zakup konkretnego materiału? Całkowity brak zrozumienia ludzi którzy i tak mają ciągle pod górę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy tu za brednie piszecie? Niepełnosprawny nie pojedzie do sklepu budowlanego ? Matka z dzieckiem w wózku tez nie? Tam tylko cement sprzedają? A jeśli chce się najpierw samemu wybrać płytki np.? Panele czy inne takie tam? I dopiero później zlecić komuś zakup konkretnego materiału? Całkowity brak zrozumienia ludzi którzy i tak mają ciągle pod górę!
 
Co Wy tu za brednie piszecie? Niepełnosprawny nie pojedzie do sklepu budowlanego ? Matka z dzieckiem w wózku tez nie? Tam tylko cement sprzedają? A jeśli chce się najpierw samemu wybrać płytki np.? Panele czy inne takie tam? I dopiero później zlecić komuś zakup konkretnego materiału? Całkowity brak zrozumienia ludzi którzy i tak mają ciągle pod górę!
a to przepraszam jedyny market budowlany w Lublinie? niech ida do innego zamiast się pienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na zakupy do marketu jeździ się autem tylko. Heloooouu.
Ty, popatrz,że do Obi chodzę piechotą Nie tylko cement tam można kupić. Puszka farby, pędzle albo inne drobiazgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...