Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Obrońcy zwierząt protestowali dziś na pl. Litewskim

Utworzony przez mika, 16 października 2012 r. o 18:18 Powrót do artykułu
Popieram taka akcje calym sercem,szkoda ze nie moglam byc z Wami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci, ile wy macie lat? Stawiam, patrząc na zdjęcia, że średnia wieku oscyluje w granicach 20 lat. Dzieci, jak tak wam zależy na zwierzętach to powiedzcie co jedliście na śniadanie/obiad? Dobra była wędlina i mielony? Czy chcecie czy nie MIĘCHO będzie zawsze. Mięso do jedzenia, ubrania ze skóry i futer brutalnie zabitych zwierząt. Garstka oszołomów na szczęście tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhtgdsa napisał:
Dzieci, ile wy macie lat? Stawiam, patrząc na zdjęcia, że średnia wieku oscyluje w granicach 20 lat. Dzieci, jak tak wam zależy na zwierzętach to powiedzcie co jedliście na śniadanie/obiad? Dobra była wędlina i mielony? Czy chcecie czy nie MIĘCHO będzie zawsze. Mięso do jedzenia, ubrania ze skóry i futer brutalnie zabitych zwierząt. Garstka oszołomów na szczęście tego nie zmieni.
Dobrze, ze dzieciom zalezy na zwierzętach i mają w sobie odrobinę empatii bo staruchy i durnie to tylko narzekać potrafią a współczucie jest im obce. Poza tym ZWIERZĘTA FUTERKOWE HODUJE SIĘ NIE DO JEDZENIA TYLKO NA FUTRA a futra teraz są modne sztuczne i skóra też sztuczna do złudzenia przypomina prawdziwą i to jest modne a nie noszenie na sobie cierpienia, oszołomie jeden. Oby więcej takich akcji. Popieram całym sercem a futer i skór nie noszę i mięsa nie jadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhtgdsa: większość osób z takich organizacji jest weganami lub wegetarianami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hie hie hie chyba se zjem schabowego w jajku z chwou klatkowego. Owszem - uważam, że zwierzęta mają swoje prawa, ale przede wszystkim mają prawo być smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Azor,którego dwa lata temu znalazłem poranionego i zbitego ,biega teraz po moim podwórku.W nocy śpi w przedpokoju na miękkim kocyku.Ma na okrągło miskę z czystą wodą,jedzonko.Chodzimy na długie spacery po roztoczańskich lasach.W tym roku byliśmy na Mazurach.Lubi ze mną łowić ryby.To mój prawdziwy przyjaciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
Mój Azor,którego dwa lata temu znalazłem poranionego i zbitego ,biega teraz po moim podwórku.W nocy śpi w przedpokoju na miękkim kocyku.Ma na okrągło miskę z czystą wodą,jedzonko.Chodzimy na długie spacery po roztoczańskich lasach.W tym roku byliśmy na Mazurach.Lubi ze mną łowić ryby.To mój prawdziwy przyjaciel. [/quote] [quote name='Edward' timestamp='1350416079' post='684495'] Mój Azor,którego dwa lata temu znalazłem poranionego i zbitego ,biega teraz po moim podwórku.W nocy śpi w przedpokoju na miękkim kocyku.Ma na okrągło miskę z czystą wodą,jedzonko.Chodzimy na długie spacery po roztoczańskich lasach.W tym roku byliśmy na Mazurach.Lubi ze mną łowić ryby.To mój prawdziwy przyjaciel.
a jajeczka i dupkę podmywasz swojemu Azorowi?e jeśli tego nie zrobisz, to piesek może jakiejś strasznej infekcji się nabawić! -a wtedy nawet i umrzeć może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edit napisał:
jhtgdsa: większość osób z takich organizacji jest weganami lub wegetarianami [/quote] [quote name='Edit' timestamp='1350407505' post='684430'] jhtgdsa: większość osób z takich organizacji jest weganami lub wegetarianami
no jak to wegetarianami?! a nie szkoda im na przykład jeść niewinnej marchewki lub ziemniaczka lub kapustki, która tak pięknie na polu sobie rośnie? Bo ja gdybym miał być wegetarianinem, to myślał bym "jakież to straszne barbarzyństwo jest jeść rośliny" Proponuję, aby Obrońcy Zwierząt pojechali pod Biegun Polarny -bo tam Eskimosi w straszny sposób wykorzystują psy Haski każąc im sanki ciągnąć! -toż to skandal tak pieski męczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhtgdsa napisał:
Dzieci, ile wy macie lat? Stawiam, patrząc na zdjęcia, że średnia wieku oscyluje w granicach 20 lat. Dzieci, jak tak wam zależy na zwierzętach to powiedzcie co jedliście na śniadanie/obiad? Dobra była wędlina i mielony? Czy chcecie czy nie MIĘCHO będzie zawsze. Mięso do jedzenia, ubrania ze skóry i futer brutalnie zabitych zwierząt. Garstka oszołomów na szczęście tego nie zmieni.
Na szczęście to takich oszołomów jak ty jest mniej (zwroty osobiste z dużej litery, tak wiem, ale tylko wtedy gdy ktos zasługuje na szacunek). Nie widze powiązania kwestii wieku do tematu sprawy? Czy to, że Ci ludzie mają po 20 lat odbiera im możliwość wyrażania własnego zdania, dzielenia się nim z innymi i uświadamiania społeczeństwa co się dzieje pod naszym nosem? Jesteś starszy i dlatego uważasz sie za mądrzejszego i dajesz sobie prawo do oceniania i krytykowania podczas gdy sam zapewne nie robisz nic poza pracą na marnym etacie i życiu jak zwykły szary człowieczek, który wraca z pracy, siada przed telewizorem, pije piwo, idzie spać i tak wygląda każdy jego dzień. A nie mając nic ciekawego do zrobienia ani powiedzenia postanawia krytykować wszystkich, którzy mają więcej ambicji i więcej siły by robić coś dla siebie i innych i nie wazne czy tymi innymi są ludzie czy zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
no jak to wegetarianami?! a nie szkoda im na przykład jeść niewinnej marchewki lub ziemniaczka lub kapustki, która tak pięknie na polu sobie rośnie? Bo ja gdybym miał być wegetarianinem, to myślał bym "jakież to straszne barbarzyństwo jest jeść rośliny" Proponuję, aby Obrońcy Zwierząt pojechali pod Biegun Polarny -bo tam Eskimosi w straszny sposób wykorzystują psy Haski każąc im sanki ciągnąć! -toż to skandal tak pieski męczyć!
Następny, który nie pojmuje różnicy między zwierzęciem, a rośliną. Radzę wrócić na lekcje biologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy buraki jesteście.Chodzi o HUMANITARNE traktowanie zwierząt ale przecież takie coś nie rozumie tego pojęcia.Społeczeństwo poznaje się po traktowaniu zwierząt.Nic nie trzeba dodawać.A jaj pilnujcie swoich jeśli je w ogóle macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...