Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin oczami obcokrajowców. "To świetnie, że kochacie swój kraj, ale..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2017 r. o 07:36 Powrót do artykułu
No fajnie, fajnie a teraz wypad do Syrii i innych Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie mogę się nadziwić że takie coś(autor chodzi na 2 nogach. Należy takiem pomalować d... na czerwono i wsadzić na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko w porządku, Polacy to dumny i tolerancyjny naród. Schronienie u nas znaleźli Żydzi, ale proszę też pamiętać, że ten nasz naród jest jak lawa, z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi. Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,2,1... Festiwal prostackich komentarzy czas start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk kiedy zrobi w końcu pan porządek z tym grajdołem przy PKS ???? Wstyd dla Pana i radnych bezradnych !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna mąciwoda manipulacyjna fundacyjki na usługach żydo-chazara G. Sorosa. Już my wiemy jakie zasługi on ma dla ludzkośći... Róbcie sobie filmy o Izraelu. A jak obcokrajowcom tu tak źle to zawsze mogą powrócic do swoich krajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak posłuchać niektórych na ulicy i w mediach czy poczytać wypowiedzi na forum to myślę, że samego Jezusa zabiliby gdyby teraz zstąpił z nieba. Przypomnę, że Jezus i Jego matka to białej skóry raczej nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla NGO-sowej V kolumny. Stop inżynierii społecznej i pedagogice wstydu. Szczuciu i przeinaczaniu.Manipulacji, złej woli i podziałów za obce pieniądze. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lee van dowski napisał:
Nie dla NGO-sowej V kolumny. Stop inżynierii społecznej i pedagogice wstydu. Szczuciu i przeinaczaniu.Manipulacji, złej woli i podziałów za obce pieniądze. Dziękuję.
Co wy macie z tą pedagogiką wstydu?! Mało to filmów powstawało o polskim bohaterstwie? Mało to było o tym jak polski naród cierpiał w różnych okresach swojej historii? Jak wyszła jakaś niegodziwość to wstyd się przyznać, i to rozumiem. Ale po co od razu rzucać tu jakimiś propagandowymi hasłami? Nie ma co chowac głowy w piasek, czy zakłamywać rzeczywistości. Przyznać się przeprosić i iść dalej. Nie jesteśmy jedynym narodem, który ma powody do dumy, nie jestesmy jedynym narodem bez skazy. Ja jestem dumnym Polakiem, ale nie zamierzam udawać, że czasami część z moich rodaków popełnianała błędy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy macie z tą pedagogiką wstydu?! Mało to filmów powstawało o polskim bohaterstwie? Mało to było o tym jak polski naród cierpiał w różnych okresach swojej historii? Jak wyszła jakaś niegodziwość to wstyd się przyznać, i to rozumiem. Ale po co od razu rzucać tu jakimiś propagandowymi hasłami? Nie ma co chowac głowy w piasek, czy zakłamywać rzeczywistości. Przyznać się przeprosić i iść dalej. Nie jesteśmy jedynym narodem, który ma powody do dumy, nie jestesmy jedynym narodem bez skazy. Ja jestem dumnym Polakiem, ale nie zamierzam udawać, że czasami część z moich rodaków popełnianała błędy.
Dobrze wiesz o czym mowa. Cały czas wmawia nam się, że mamy przepraszać, zwracać, wstydzić się, uprawiać poprawność polityczna itd. To są zmasowane żydowskie nagonki!. I właśnie dzięki takim manipulacjom, fundacyjkom, czy sprzedajnym szabesgojom słyszymy m.in. o "Polskich obozach...".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franciszek K. napisał:
lee van dowski napisał:
Co wy macie z tą pedagogiką wstydu?!
To nowe pojęcie, propaganda narzucona przez partię, więc powtarzają, nie mając pojęcia co wygadują i że obrażają tym nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi, jak oni widzą. Nie mam kompleksów, więc paszoł won Sztandarze Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem rasisitą, ale stwierdzenie tej tajki, która od 6 lat mieszka w Lublinie i twierdzi, że Lublin się zmienił i coraz więcej ludzi mówi po angielsku jest bezczelne. Co to być? 6 lat mieszkać i nauczyć się polskiego tylko wytykać "zbyt duży" patrotyzm i zamiast nauczyć się języka ludzi, w których kraju się przebywa oczekiwać, żeby nauczyli się angielskiego? Dla mnie niepojeta rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajlandia i Tajwan to nie to samo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec lublina nie chce emigrantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
Nie jestem rasisitą, ale stwierdzenie tej tajki, która od 6 lat mieszka w Lublinie i twierdzi, że Lublin się zmienił i coraz więcej ludzi mówi po angielsku jest bezczelne. Co to być? 6 lat mieszkać i nauczyć się polskiego tylko wytykać "zbyt duży" patrotyzm i zamiast nauczyć się języka ludzi, w których kraju się przebywa oczekiwać, żeby nauczyli się angielskiego? Dla mnie niepojeta rzecz.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Lublinianie szanujmy studentów szczególnnie z daleka ,tak aby o Lublinie i Polakach było pozytywnie pisali .Jedyne zstrzeżenie to nalezy bać się Ukrainy czytaj Pociotkowie UPA ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że stowarzyszenia tego typu znikną wkrótce raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykład dali nam węgrzy, rosja... precz z sorosem! wyrzućmy organizacje i fundacje globalnego spekulanta z polski! out wszystkie fundacje batory, opensociety, homofobery-, „łowcy mowy nienawiści” - stopmowienienawisci.pl, ***nigdywiecej.org,  zglosnienawisc.otwarta.org, multikulti, hejtstop.pl, poprawnoscpolityczna, ***otwarta.org, feministyczne, lewacko-zydowskie, kody, obywatele-dla-demokracji,  itd. itp. tego raka jest multum! ciągle nami manipulują! polska powinna jak najszybciej pozbyć się wpływów george’a sorosa, żydowskiego megamiliardera, mającego ambicję sterowania całym światem, wprowadzeniem nwo... ---------------------------  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym dobrze się kretynie czujesz? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...