Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mmm napisał:
No to prawda w Iexie są same złomy i brudne źle wyposażone wgl to syf jak AKL dobry przykład sobie znalazłeś MPK - Forever !!! P.S. Dlaczego 50' tki jeżdżą tak rzadko ???
A ty się przyjrzyj kto zakupił autobusy. Gdyby nie ZTM to mpk dalej by nas woziło śmierdzącymi komunistycznymi Jelczami i przedwojennymi Ikarusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ulgowy będzie 1.40 kosztować? nosz w dupcach się nie poprzewracało czasem? ehh... już bym wolał tą wojnę w imię zasad z koreą, żeby była, niż dać się wyzyskiwać przez ludzi we własnym kraju, tu dzież mieście... ale jak to poeata napisał "to ludzie ludziom zgotowali ten los"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Jak ja się cieszę. Papierosy, paliwa, leki, bilety i co tam sobie wymyślą. Niech wszystko drożeje. Ja już nie wiem co mam zrobić z tą paletą pieniędzy. A kiedyś za droższego kotleta, to rewolucję chcieli zrobić. Żyć nie umierać w takich czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...