Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli Żuk dostał ~ 25% głosów uprawnionych. Reszta mieszkańców uprawnionych albo głosowała na kogoś innego albo olała.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazelince Ławniczakowi jednak udało się dopchać dalej do korytka. Żenujące jak można takiemu idiocie ufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pozostali kandydaci łącznie dostali mniej niż Żuk. Miazga. Rozwalił ich jak Transformer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat tej prezydentury.Nocna zmiana w wydaniu regionalnym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat tej prezydentury.Nocna zmiana w wydaniu regionalnym.
W tamtych latach tylko pachołki Moskwy i konfidenci, ci którzy szli na współpracę ze służbami mieli pełne przywileje, w innym wypadku było się bez szans,no chyba że na dziko i wpław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pozostali kandydaci łącznie dostali mniej niż Żuk. Miazga. Rozwalił ich jak Transformer.
  A ponad 50 % Transformersów została w domu i pokazała wała wszystkim kandydatom, a Żukowi w szczególności. Frekwencja czterdzieści kilka procent mówi sama za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtych latach tylko pachołki Moskwy i konfidenci, ci którzy szli na współpracę ze służbami mieli pełne przywileje, w innym wypadku było się bez szans,no chyba że na dziko i wpław.
  nie wiem czy wiesz, ale za takie cos mozesz kolego wyladowac w sadzie. nie jestes wcale anonimowy. kazdy serwis i dostawca internetu ma obowiazek przez kilka lat przechowywac logi z adresami ip i dokladnym czasem logowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli jestes chociaz troche rozgarniety to dojdziesz do wniosku ze mimo tego, iz w Polsce panowal komunizm, to jednak TAKIE nazwisko jak Zamoyski cos znaczylo. i o ile w pierwszych latach po wojnie mozna bylo mowic o przesladowaniach, to pozniej juz nastapila odwilz.. poza tym powiem tobie, ze niezaleznie od tego kim jestes, Prezydent Zamoyski zrobil dla mojego miasta o wiele wiecej od ciebie  
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat tej prezydentury.Nocna zmiana w wydaniu regionalnym.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, Kołek się dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli przez kolejne 4 lata będziemy skazani na: awanturującą się kuchareczkę bez matury Suchanowską, eksperta w tematach masturbacji Pituchę, wiecznie bezrobotnego populistę Tułajewa a na deser Ławniczak, którego głównym zajęciem jest sprawdzanie który obiekt w mieście nie został poświęcony... niech żyje ciemnogród i jego mieszkańcy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy wiesz, ale za takie cos mozesz kolego wyladowac w sadzie. nie jestes wcale anonimowy. kazdy serwis i dostawca internetu ma obowiazek przez kilka lat przechowywac logi z adresami ip i dokladnym czasem logowania.
KAPUCHA ??  czy coś konfidencie z tego nie jest prawdą ? Ostatnio mnie tak straszyli w "stanie wojennym "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin okryty hańbą !!!!!!!!!!!!!!!! Na nic afery z Rychem,Zbychem,Mirem, Tuskiem,Grasiem, a powiedzenie (Polacy nic się nie stało) wredną oszustką Kopaczową !!!!!!!!!! już myślałem że moi sąsiedzi zmądrzeli a chyba jest za dużo złodziei obok mnie i ci jak to w bandzie bywa skrzyknęli się i licznie uczestniczyli w wyborach na Żuka ponieważ jest on gwarantem że złodziej zatrzyma to co ukradł i nikt mu tego nie odbierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy wiesz, ale za takie cos mozesz kolego wyladowac w sadzie. nie jestes wcale anonimowy. kazdy serwis i dostawca internetu ma obowiazek przez kilka lat przechowywac logi z adresami ip i dokladnym czasem logowania.
W sadzie lądują z drzewa jabłka i gruszki, gdy je czas przynagli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli przez kolejne 4 lata będziemy skazani na: awanturującą się kuchareczkę bez matury Suchanowską, eksperta w tematach masturbacji Pituchę, wiecznie bezrobotnego populistę Tułajewa a na deser Ławniczak, którego głównym zajęciem jest sprawdzanie który obiekt w mieście nie został poświęcony... niech żyje ciemnogród i jego mieszkańcy
O! i tutaj trollu też siedzisz? Ile czasu zajęło ci zebranie i sklecenie tych wypocin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak jest szczególnie obrzydliwy, bo na poprzednią kadencję wybrano go z list PO, a on oszukał wyborców i przeszedł w jej trakcie do PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, jaki jest sens głosować na prezydenta z PO i na radnego z PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli przez kolejne 4 lata będziemy skazani na: awanturującą się kuchareczkę bez matury Suchanowską, eksperta w tematach masturbacji Pituchę, wiecznie bezrobotnego populistę Tułajewa a na deser Ławniczak, którego głównym zajęciem jest sprawdzanie który obiekt w mieście nie został poświęcony... niech żyje ciemnogród i jego mieszkańcy
Sitwa,czerwona pajęczyna i resortowe dzieci,to do czego doprowadziły te rządy tuskojebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócimy z dziećmi do kraju jak ludzie zmądrzją... czyli ja nigdy może wnuki ?... nie nie to mi jest was żal tuskojeby i pisozjeby jakmożna być tak ślepy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie obrzydliwe są sklepy z używanymi szmatami w centrum osiedli......mieszkaniowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, jaki jest sens głosować na prezydenta z PO i na radnego z PiS...
Dokładnie, z tymże również na PiS do Rady Miasta zagłosowało więcej ludzi niż na Muszyńskiego (co pokazuje, że elektorat niekoniecznie go pokochał), więc część ludzi chce być trochę za, a trochę przeciw. Można wnioskować, że 65 tys. głosów Żuka minus 39 tys. PO i 13 tys. WL, daje 13 niezdecydowanych, których duża część to pewnie PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...