Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ogrodnicy w akcji. Gdzie będzie ładniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2016 o 08:31 Powrót do artykułu
napis na zdjęciu na taczce je..ć policję, brawo dziennik... po drugie fajnie się czyta takie propagandowe materiały, gorzej w rzeczywistości, np. na ulicy Hirszfelda w Lublinie, ok 10 lat temu zamienili chodnik na kostkę i do dzisiaj nie uprzątnięto ziemi i nie zdołano posadzić trawy między chodnikiem a ogrodzeniem tego narożnego domu, rosną tam chwasty, a w lecie chaszcze są po pas, mieszkająca tam starsza pani nie poradzi sobie sama z koszeniem tego, pewnie też nie stać jej z własnej kieszeni zasiać trawę, co zresztą miało zrobić miasto, ale nie dokończono już i tak zostało, pewnie ktoś ukradł sobie trawę na własny ogród ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta nowa zieleń nie zastąpi setek wycinanych drzew w Lublinie. Wciąż wycinają i zastepuje się betonem
0
Kochani radni, przydały by się jeszcze dobre stojaki rowerowe, bo to barierek i poręczy strach mi przypinać moją indiane, a jakoś za miejskimi nie przepadam do końca
0
Podpisuje się obiema rękami pod postem kolegi od indiany. Jak ktoś ma lepszy rower to dotkliwie odczuwa szukanie tego typu stojaków
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: