Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ordynator ukarany za napastowanie lekarek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 o 10:11 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem,jaki wyrok zapadłby w Arabii Saudyjskiej,kobiety które prowokowały dostałby po 15 batów,a chłopina zachowałby honor
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przykładnie ukarać, bez zawiasów!!!
0
 nie miał gdzie wsadzić, to nieżle zarabiał niechby sobie wynajął do pieprzenia babę, mamy ci ich w brud, dają nawet za darmo tylko trzeba poszukać
0
Pani doktor! Jak ma się piękne nogi,to nie trzeba ich ukrywać.Piękno należy pokazywać,/oczywiście nie na rozkaz ordynatora /to i pacjenci byliby zdrowsi.W pewnej przychodni pani stomatolog i pani pomoc medyczna miały piękne nogi to ząb usunięto bez znieczulenia i nawet nie poczułem.Dodam,że nie jestem erotomanem.
0
Bardzo dobrze! We łbie się mu poprzewracało! Wielki mi samiec alfa. Do tanga trzeba dwojga doktorku. Dla nauki pokory powinien dostać jeszcze prace społeczne.
0
W Stanach taki lekarz ten nie wypłaciłby się do końca życia. A u nas? Śmiechu warte...
0
Jaką pastą je pastował ?
0
Zrobił babkom dobrze a Une w krzyk.
0
A opierały się Te wybranki? Chyba o ścianę. Napastował czy używał na mokro?
0
Skoro jest prawomocnie skazany to dlaczego ukrywana jest morda i nazwa tego zboczka?
0
no przecież teraz według pisowców baby są teraz tylko po to aby sie rozmnażać
0
A teraz przyjmuje w przychodni GASTROMED przy Onyksowej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: