Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ordynator ukarany za napastowanie lekarek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem,jaki wyrok zapadłby w Arabii Saudyjskiej,kobiety które prowokowały dostałby po 15 batów,a chłopina zachowałby honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykładnie ukarać, bez zawiasów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nie miał gdzie wsadzić, to nieżle zarabiał niechby sobie wynajął do pieprzenia babę, mamy ci ich w brud, dają nawet za darmo tylko trzeba poszukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani doktor! Jak ma się piękne nogi,to nie trzeba ich ukrywać.Piękno należy pokazywać,/oczywiście nie na rozkaz ordynatora /to i pacjenci byliby zdrowsi.W pewnej przychodni pani stomatolog i pani pomoc medyczna miały piękne nogi to ząb usunięto bez znieczulenia i nawet nie poczułem.Dodam,że nie jestem erotomanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! We łbie się mu poprzewracało! Wielki mi samiec alfa. Do tanga trzeba dwojga doktorku. Dla nauki pokory powinien dostać jeszcze prace społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stanach taki lekarz ten nie wypłaciłby się do końca życia. A u nas? Śmiechu warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką pastą je pastował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił babkom dobrze a Une w krzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A opierały się Te wybranki? Chyba o ścianę. Napastował czy używał na mokro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest prawomocnie skazany to dlaczego ukrywana jest morda i nazwa tego zboczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecież teraz według pisowców baby są teraz tylko po to aby sie rozmnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz przyjmuje w przychodni GASTROMED przy Onyksowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...