Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To idioci układają trasy, nie dziwię się że je później likwidują, ja by dojechać do pracy muszę się przesiadać 3 razy, polityka krótkich linii to głupota, więc jeżdżę prywatnym autem przejazd w szczycie zajmuje mi 20 min. a MPK 2,5 godziny. Potrzeba jest całkowita zmiana systemu komunikacji, moja propozycja to: wszystkie linie dojeżdżają do centrum i problem się rozwiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany proponowane przez ZTM mają wymusić jak najczęstsze przesiadki jak wiadomo nowe bilety np. 30 minutowy nie uprawnia już do przesiadek.
czemu siejesz ferment i wypisujesz głupoty???  wypowiedź z cyklu - "nic na ten temat nie wiem więc się wypowiem!" sprawdź najpierw zanim piszesz: wszystkie bilety czasowe uprawniają do przesiadek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm czytam tylko Poręba,Węglin, Zana..a ja do pracy z dziesiątej na majdanek od lat jeżdżę na 3 przesiadki. W końcu blisko mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie akurat to są dobre zmiany, więc nie piszcie,że wszyscy pasażerowie krytykują, tylko piszcie precyzyjniej, że część pasażerów krytykuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie akurat to są dobre zmiany, więc nie piszcie,że wszyscy pasażerowie krytykują, tylko piszcie precyzyjniej, że część pasażerów krytykuje.
dla mnie i większości też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin powinien być przyjazny dla turystów , nie tylko jeżdżących swoimi samochodami.Komunikacja z dworca PKP powinna być wzorcowa .Lublin ma jeden z piękniejszych dworców na terenie kraju od strony ulicy 1 Maja . Wymuszanie chodzenia tunelem do Kunickiego to paranoja ,niech ten co to wymyślił weźmie walizki i tam idzie aż do Kunickiego ,szuka przejścia na drugą stronę ulicy bardzo ruchliwej , znajdzie przystanek dopiero przy komisariacie ,żeby dojechać do miasta przez tunel .
  I o to chodzi, abyś się przesiadł i kupił dwa bilety. Przy dwóch osobach lepiej wychodzi wziąć taksówkę za 15 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszenie częstotliwości 158 to chyba jakiś żart. To gówna linia obsługująca Felin i Bronowice z Centrum i śródmieściem. Już teraz jest mocno zatłoczona, ZTM nie słucha mieszkańców. Skończy sie tym, że ludzie przesiądą się do swoich samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź chory człowieku najpierw gdzie ta 10 pojedzie. Pojedzie głąbie kapuściany tam gdzie teraz zaczyna tylko, że nie skończy przy al. Kraśnickiej, a właśnie na Gęsiej koło Selgrosa tłumoku.
ty chyba dawno tam nie byłeś i pie***** jak potłuczony, Dycha w tej chwili zaczyna koło Selgrosa, a skoro chcą ją przenieść to chyba tylko na Gesią pod Biedrę, nie mogę pojąć jak 18 metrowy przegubowiec tam zawróci :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź chory człowieku najpierw gdzie ta 10 pojedzie. Pojedzie głąbie kapuściany tam gdzie teraz zaczyna tylko, że nie skończy przy al. Kraśnickiej, a właśnie na Gęsiej koło Selgrosa tłumoku.
ty chyba dawno tam nie byłeś i pie***** jak potłuczony, Dycha w tej chwili zaczyna koło Selgrosa, a skoro chcą ją przenieść to chyba tylko na Gesią pod Biedrę, nie mogę pojąć jak 18 metrowy przegubowiec tam zawróci :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź chory człowieku najpierw gdzie ta 10 pojedzie. Pojedzie głąbie kapuściany tam gdzie teraz zaczyna tylko, że nie skończy przy al. Kraśnickiej, a właśnie na Gęsiej koło Selgrosa tłumoku.
ty chyba dawno tam nie byłeś i pie***** jak potłuczony, Dycha w tej chwili zaczyna koło Selgrosa, a skoro chcą ją przenieść to chyba tylko na Gesią pod Biedrę, nie mogę pojąć jak 18 metrowy przegubowiec tam zawróci :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź chory człowieku najpierw gdzie ta 10 pojedzie. Pojedzie głąbie kapuściany tam gdzie teraz zaczyna tylko, że nie skończy przy al. Kraśnickiej, a właśnie na Gęsiej koło Selgrosa tłumoku.
Przecież teraz Dycha startuje spod Selgrosa a nie z pętli Węglin, o to chodzi, że zabiorą 10-tkę spod Selgrosa (Węglinek) i będzie kończyć na Gęsiej gdzie 45? Jak 18-metowy przegubowiec tam zawróci???  :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszenie częstotliwości 158 to chyba jakiś żart. To gówna linia obsługująca Felin i Bronowice z Centrum i śródmieściem. Już teraz jest mocno zatłoczona, ZTM nie słucha mieszkańców. Skończy sie tym, że ludzie przesiądą się do swoich samochodów.
będzie większy autobus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie większy autobus
Już teraz jeżdzą przegubowce a i tak w godzinach szczytu jes scisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tylko na niektórych kursach, teraz mają być przeguby na wszystkich 158.   @Whoop, do parku bronowickiego jest kilka linii z Dziesiątej i kilka linii z Majdanka, wystarczy się przesiąść w tym miejscu, nie trzeba trzech przesiadek, ja często jeżdżę 21, bo mi pasuje i bez przesiadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja 150 to akurat najlepszy pomysl ZTM tym razem, jej trasa w 99,9% pokrywa sie ze 151- to nie ma sensu...jak rowniez duzego sensu nie ma dzielenie dwudziestki na "20" i "30", ktorych trasy pokrywac sie beda w zdecydowanej wiekszosci...Zeby to mialo sens nalezaloby puscic "30" przez Zamojska i Plac Wolnosci do Krakowskiego Przedmieścia. Nie jest w porzadku pisanie o liini 38 od miesiecy, ze linia ta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkancow, ze byla zglaszana w budzecie obywatelskim itp..To wszystko prawda tylko dlaczego w momencie jej oglaszania okazuje sie ze to ma byc linia tylko na lato, sezonowa...Bardzo nie fair! Ta linia jest potrzebna przez caly rok! Dobre posuniecie z nowa "11" i nowa trasa 157 na wzmocnienie Zemborzyckiej, po odebraniu "17" z tej czesci miasta jeden trolejbus(160) nie wyrabia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Arek" post="1268268" timestamp="1453401314"] Przecież ma być 11 przez Nowy Świat.[/quote Jasne.. Na stronie ZTM.. Linia 11 planowana jest na 3 lub 4 kwartał 2016 r. Z częstotliwością 30 minut.. Cuda na kiju... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany traktujemy jako ostateczne, tworzą pewną spójność całość – odpowiada Góźdź. Ciekawe jaką całość ?? Bo ja tu widzę totalne dno.Ludzie pisza skarza a pani Góżdź czyt.ZTM ma lublinian w D...e. Klapki na oczy i udaje ze nic nie słyszy.Proponuje tak jak ostatnim razem przy podwyżkach wzmocnić akcję PRZEKAŻ BILET JAK WYSIADASZ.Może tak trzeba do nich przemawiac wtedy usłyszą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście bandą łobuzów co nie mają pojęcia o komunikacji bo jeździcie swoimi samochodami . Za nasze podatki bo jesteście przecież urzędnikami państwowymi zabawiacie się w "pracę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany ogłosił ktoś kto w ogóle nie korzysta z MPK , zapowiadana podwyżka biletów ma się nijak do tego co mamy w rzeczywistości ,czekanie na mrozie 30 min. na autobus to jakieś żarty chyba , dojazd do pracy z trzema przesiadkami zajmuje prawie 1,5 godz mimo że odległość nie taka wielka , tylko problem z brakiem połączeń . W święta i niedziele to lepiej zupełnie z rezygnować z komunikacji jak stać i marznąc i tak jeszcze coś nie przyjedzie , sytuacja podobna do tej jak kiedyś na wsi ludzie czekali na PKS przyjedzie albo nie tyle że Lublin to nie wieś . Druga sprawa zbyt mała ilość tablic elektronicznych na przystankach , i za co te podwyżki biletów ? za poskracanie tras, eliminacje połączeń i udawania głupa po czym będą mówić że Lublin ma najlepszą komunikacje w kraju , pewnie uwierzy ten kto nigdzie nie wyjeżdżał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin powinien być przyjazny dla turystów , nie tylko jeżdżących swoimi samochodami.Komunikacja z dworca PKP powinna być wzorcowa .Lublin ma jeden z piękniejszych dworców na terenie kraju od strony ulicy 1 Maja . Wymuszanie chodzenia tunelem do Kunickiego to paranoja ,niech ten co to wymyślił weźmie walizki i tam idzie aż do Kunickiego ,szuka przejścia na drugą stronę ulicy bardzo ruchliwej , znajdzie przystanek dopiero przy komisariacie ,żeby dojechać do miasta przez tunel .
Niestety w Lublinie jest duży problem zarówno z komunikacją miejska jak i przemieszczania się po Polsce . Komuś bardzo zależy na tym aby tylko busy jeździły z Lublina do Krakowa , Warszawy , Zakopanego , przecież ktoś kto przejechał się nawet 3 godz to już więcej do busa nie wsiądzie , ciasnota taka że po opuszczeniu busa wszystko boli człowieka , często jest zimno w busie , kierowcy nie zatrzymują się na WC tylko  szybka wymiana pasażerów i to ma być miasto przyjazne turystom ? tylko dlaczego blokuje się inne firmy z autobusami ? Podobnie sytuacja w Lublinie z komunikacją, gdzie na autobus niejednokrotnie czekać trzeba 30 minut , dodatkowo brak połączenia np z Felina do Spółdzielczości Pracy i problemy dojazdu z innymi dzielnicami a tu jeszcze likwidacja linii 150 , zmiana numeracji autobusów ,ciągle zmiany w rozkładzie  widać że decyzje podejmuje ktoś kto zupełnie nie ma pojęcia o komunikacji i pasażerach , tylko próbuje niby to likwidacją i skracaniem linii uzyskać zyski . Tylko prawda jest taka ze przy obecnych cenach paliwa autobusami będą jeździć tylko studenci i emeryci ze zniżką na bilety , jak to mówią chytry traci dwa razy :) Lublin jest jednym z najgorszych miast z komunikacja pozamiejska i miejską !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...