Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pielgrzymka na Jasną Górę przejdzie dziś przez miasto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 o 10:28 Powrót do artykułu
Dlaczego pielgrzymi poruszają się głównymi drogami i tym samym tamując ruch i stwarzając niebezpieczeństwo?Takie zawalidrogi bardzo trudno ominąć,kierowcy są zestresowani i w takiej sytuacji o nieszczęście nietrudno.Są przecież boczne drogi a nawet leśne więc taki przemarsz byłby zdrowszy i bezpieczniejszy.Czy zawsze należy ustępować zachciankom i widzimisię księży? P.S.W sprawozdaniu z ubiegłorocznej pielgrzymki nie podano ile to było niechcianych (nieplanowanych) ciąż
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
O JUZ SIĘ ZACZEŁO JĘCZENIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy oni wiedzą gdzie idą i że w Częstochowie, na Jasnej Górze był piękny słowiański klasztorek dla dziewic poświęconych Bogini i wielka szkoła duchowa, kapłańska dla Ofiarnic Bogini Lajli. Został spalony razem z załogą przez przybyłą z Węgier do Polski militarną sektę Paulinów. Zamordowano około 80 -100 kapłanów i kapłanek, paląc ich żywcem. Łącznie w pogromie najazdu paulińskiego zginęło ponad 3 tysiące wyznawców kultu bogini Lajli. Łysa Góra Świętokrzyska powinna być jak najbardziej odrestaurowana, jako miejsce na kult BOGINI Lajli, który tam czasem jeszcze po cichu ktoś okazjonalnie sprawuje! Jan Długosz w swoich Kronikach wspomina Lailę, jako boginię powszechnie czczoną na całym Mazowszu. Bogini, jako Lada, była czczona powszechnie w całym dorzeczu Warty. Słowo Ladacznica w swym pierwotnym znaczeniu wskazywało na dziewice poświęcające się świątynnej służbie Bogini Lada, nie miało żadnej konotacji seksualnej z wyjątkiem dziewictwa i świątynnej służby dla Bogini. Służebniczki bogini były brutalnie brane w niewolę i sprzedawane do ówczesnych burdeli chrześcijańskich, stąd późniejsze pejoratywne określenie ladacznica oznaczające kobiety zmuszane do niewolniczego seksu przez chrześcijańskich najeźdźców. Wszystkie starsze, budowane w Polsce kościoły katolickie i sanktuaria pod wezwaniem maryjnym były pierwotnie miejscami kultu słowiańskiej Bogini, a ich chrystianizacja polegała głównie na przypisaniu cech lokalnej Bogini do katolickiej Maryi, pozostawiając tytuły, jak Królowa Nieba czy Matka Boska. Każde znajdowane miejsce kultu słowiańskiej bogini zamieniano w kościół lub sanktuarium maryjne, a proceder ten był powszechny jeszcze w XVI-XVIII wieku, podczas gdy w XIX wieku mamy jedynie pojedyncze takie incydenty.”
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
No cóż, jak to mówią: "psy szczekają, a karawana (czyli pielgrzymka) idzie dalej"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bydło to ty jestes
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tellchar napisał:
No cóż, jak to mówią: "psy szczekają, a karawana (czyli pielgrzymka) idzie dalej"
Psy się poznały ?! - szczekają ostrzegając przed zagrożeniem ,aby odpędzić intruza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A.S. napisał:
Dlaczego to bydło chodzi ulicami zamiast chodnikami? Mam nadzieję że rozjedzie ich jakaś ciężarówka!
Jeśli istnieją chodniki to wskazane by było aby nie blokowali ruchu pojazdów . Taka np. załadowana ciężarówka po tzw.chamowaniu do zera z powodu blokującej drogę kolumny pieszych.zużywa około dwa litry paliwa aby powrócić do swojej prędkości początkowej około 90 km/h . A co do rozjeżdżania ,to nie można życzyć komuś czegoś takiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W państwie wyznaniowym religia jest przed prawem i rozsądkiem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: