Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak mają zdrowe nogi to niech idą!Ja po kilkudziesięciu latach pracy nie chodzę na takie spędy.Nogi wysiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszym postoju powinna pojawić się kontrola z ZUSu i sprawdzić ile to rencistów żwawo maszeruje w tym pochodzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zweryfikować ile z nich jest niezdolnych do pracy. To ciekawe kto by doszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnienia lekarskie, renciści, bezrobotni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dużej większości  to POlszewicy idą chcą się nawrócić na wiarę PISu,ale czy to zadziała ? czy Wszechmogący wybaczy i przyjmie to to łajno na naukę i nawrócenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszym postoju powinna pojawić się kontrola z ZUSu i sprawdzić ile to rencistów żwawo maszeruje w tym pochodzie .
  nikt nie będzie kontrolował bo to renty kupione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę pójść to może męża znajdę, a wiadomo katolik to będzie dobry chłopina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dużej większości  to POlszewicy idą chcą się nawrócić na wiarę PISu,ale czy to zadziała ? czy Wszechmogący wybaczy i przyjmie to to łajno na naukę i nawrócenie ?
    Masz Świętą Rację! Ja przeżyłam takie nawrócenie na pochodzie Ładniaka & Spółka. Idącz na Jasną Górę po drodze brała mnie Jasna Cholera i nawróciłam się prosto do domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc koło Kraśnika zabierzcie ze sobą świętego Burmistrza i resztę, z którą zawierzał miasto Najświętszej Matce wioząc siedzenie swoje i całej rodzinki służbowym autem na koszt podatników. Weźcie też te moherówy, co tak żwawo tańcują na byle spotkaniu, ale jeśli idzie to mocne są tylko w gębach i obgadywaniu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....niech hałastra pisze co im się podoba, ale polska młodzież jest z Janem Pawłem 2 i z Panem Bogiem. Patrzcie i zazdrośćcie na wspólnoty, wiary oraz chęci uczestniczenia w tym wiekopomnym wydarzeniu. To idzie młodość, młodość, młodość i śpiewa...... mówi wam to cos?! To już moja 18 pielgrzymka i jak tylko zdrowie pozwoli, to i na następną pójdziem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz Świętą Rację! Ja przeżyłam takie nawrócenie na pochodzie Ładniaka & Spółka. Idącz na Jasną Górę po drodze brała mnie Jasna Cholera i nawróciłam się prosto do domu!
  Moi znajomi też się nawrócili ale z Al. Kraśnickiej. Wszyscy mieli to samo uczucie, że bierze ich Jasna Cholera w drodze na Jasną Górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę pójść to może męża znajdę, a wiadomo katolik to będzie dobry chłopina
Nic bardziej mylnego !!! Szukaj chłopa -realisty twardo stąpającego po ziemii (bo tylko taki da se radę w obecnej Polsce) -a nie "nawiedzonego", który nadmiernie słucha ojca Ryżyka i jego Cudownego R(a)ydzyjka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam jaki to pediatra zezwolił Pani z artykułu iść z takimi malutkim dziećmi. Niech może poczyta trochę o ile groźniejsza dla tych maluchów jest wysoka temperatura niż dla dorosłych. Włożone do takiego nieprzewiewnego "pudełka", więzione po nagrzanej słońcem drodze. Mama powinna swoje chęci uczestnictwa w pielgrzymce przełożyć na później, chyba grzeszy męcząc tak własne dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na na polska politykę oraz poczynania episkopatu zachowania kiboli ,itd. można dojść do wniosku, że Bóg nie chce tych pielgrzymek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam jaki to pediatra zezwolił Pani z artykułu iść z takimi malutkim dziećmi. Niech może poczyta trochę o ile groźniejsza dla tych maluchów jest wysoka temperatura niż dla dorosłych. Włożone do takiego nieprzewiewnego "pudełka", więzione po nagrzanej słońcem drodze. Mama powinna swoje chęci uczestnictwa w pielgrzymce przełożyć na później, chyba grzeszy męcząc tak własne dzieci?
Może ona tylko odprowadzała pielgrzymów? Przeszla pierwszy etap i zawineła do domu? Jakem doswiadczona patniczka, takich maluchów nie widziałam na trasie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może ona tylko odprowadzała pielgrzymów? Przeszla pierwszy etap i zawineła do domu? Jakem doswiadczona patniczka, takich maluchów nie widziałam na trasie. " Niestety jest wyraźnie napisane, że mąż odwiedza ich na trasie i wcześniej chodziła z jednym dzieckiem... Wystarczy zobaczyć zdjęcia, jest całą galeria z maluchami... Matki pchają wózki że śpiącymi maluszkami w takim upale jak był wczoraj... Myślą choć trochę o nich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi też się nawrócili ale z Al. Kraśnickiej. Wszyscy mieli to samo uczucie, że bierze ich Jasna Cholera w drodze na Jasną Górę.
dopiero by cie wzieła cholera jak byś zaszedł przez nadgorliwość na Jelenią Górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niejaka Jagna Borynówna musiała się hm... zaprzyjaznić z całą wsią,znaczy jej męską częścią ,żeby za kare do czestochowy podyrdać,a czym zawiniły te tłumy naszemu swietemu kosciołowi ? tylko wrodzonej dobroci tej instytucji moga ci straszni grzesznicy zwdzięczać ,że otrzymają zgodę na powrót w postaci zmotoryzowanej,ale to troche nieszczerosc tej pielgrzymki się objawia,jak to? w jedną stronę piechotą ,a w drugą samochodem?jak Polacy w niemieckim dowcipie, co ida na basen piechotą ,a wracają rowerami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...