Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pieniądze uwięzione na koncie SKOK. Dlaczego klienci nie mogli ich wypłacić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 21:02 Powrót do artykułu
JAK SIĘ JEST IDIOTĄ TO SIĘ OSZCZĘDZA W PISUARSKICH = ZŁODZIEJSKICH PSEUDO - BANKACH ; GŁUPICH NIE SIEJĄ, SAMI SIĘ RODZĄ. GRATULUJĘ TEJ PANI ROZUMU, PCHŁA Z MOJEGO PSA MA GO WIĘCEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrażasz bałwanie, hodowco pcheł, mądrachowski od urodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*rwa bardzo dobrze wam tak,bo pozakłdaliście sobie konta w SKOKach Wołomin,Stefczyka i wielu innych odłamach które sie namnożyły przez te wszystkie lata.A nie w pierwszym tak naprawde i chyba jedynym SKOKu w którym i wokół którego tak naprawde nigdy nie było żadnej afery czyli w SKOKu Chmielewskiego.Ja tam mam swój rachunek ponad 15 lat,brałem u nich nie jeden kredyt i nigdy powtarzam nigdy nie spotkałem sie u nich z żadnym kantem czy oszustwem.A wy dalej trzymajcie tam sobie oszczędności,rachunki i lokaty kapitału żebyście dalej mogli być robieni w ch*ja.Życze dobrej nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba byc idiota zeby miec konto w takim gownianym banku, no ale coz janusze sa wsrod nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOK-I PRZESTAJĄ PASOWAĆ? DZISIAJ /03-03-2017/ OSOBIŚCIE WYPŁACAŁAM. KŁAMIECIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko glupek daje obracac pieniedzmi PiSdom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny ma konto w instytucji, gdzie wypłacić może kasę w jednym oddziale, gdy najbliższy jest gdzieś w Warszawie? W dzisiejszych czasach coś takiego? W głowie się nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze-głosujcie na pisuarów i trzymajcie kasę w ich pralniach. Jest duża szansa,że ją stracicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to norma w tej instytucji, kiedys mi kazali płącic za opłąte za konto jak zrezygnowałem z członkostwa i nie byłem juz członkiem skok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny trzyma kasę w SKOKACH ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kto normalny trzyma kasę w SKOKACH ????
Bo bankom nie wierzą ... a potem płacz i zdziwienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SKOKACH w USA (odpowiednich naszych skoków) 60% obywateli USA trzyma pieniądze, ponadto SKOK to forma organizacji finansowej tak jak np. Bank, więc SKOK Świętokrzyski i SKOK Stefczyka to są inne instytucje np. tak jak Banki np mBank, Bank Handlowy czy bank PEKAO SA. A skok Wołomin np. należał do znajomych Komora i ludzi z byłej WSI ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to szalony problem, w bankach różnych też jest, tną zatrudnienie, wszystko elektronicznie i wysokie prowizje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest też dużo słabych banków i są w lepszej kondycji tak jak słabe SKOKI i lepsze SKOKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wszysto wiedziedzieli to niech sie nie dziwia że teraz nie mozna wyplacić- pani Edyta też. SKOK Wybrzeże hehehe, cztery lata temu ujawniono afere Amber Gold też firma z wybrzeża. Niech naiwniacy idą do prezydenta Adamowicza PO swoje oszczedności-jak sprzeda jedno mieszkanie to im zacznie wypłacac po 50zł co miesiąc, długo moze to potrwac zanim sprzeda ostatnie lokum bo sam nie wie ile ich ma. Drugi SKOK jest od Bronka Bula ale on nic wam nie wyplaci bo to jest człek WSI a oni nie oddaja, ot takie radzieckie wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha i jestem taka ą ę że mam konto w banku z wybrzeża, z którego nie wypłacę z Warszawy w Lublinie. xDDDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam konto w skoku i jak najszybciej z niego zrezygnuje,póki czas.Szkoda stracić kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze skokiem chmielewskiego?????Czy mam się już bać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zapytać wojewodę co się tam wyprawia w tym parabanku. KASY są własnością PIS-u więc niech Czarnek uderza do swojego kolegi senatora milionera z Białej Podlaskiej z pytaniami. Wreszcie jest sprawa, którą Czarnek mógłby się zająć dla dobra ludzi a nie tylko tanim PR-em, przecinaniem wstęg, brylowaniem na balach czy pozowaniem na tle wojskowego złomu przysłanego przez Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoki to senator grzegorz b ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...