Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pijak napadł na przechodnia przy dworcu PKP

Utworzony przez beret, 28 czerwca 2011 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Nie wolno karać pijaczka bo psychika mu siadzie i się nie bedzie chciał resocjalizować:-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne co się wyprawia na ulicach ja już bez męża nie chodzę nigdzie na szczęście mam chłopa pod pantoflem i spełnia czego zechcę bo mam silniejszą od niego psychikę i wogóle kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pomyśleć, że 10 minut wcześniej odjechałam z pod pkp i też byłam z koleżanką, i mogłysmy zostać zaczepione,aż mi żal takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godz 21:30 to strach tam stać/chodzić/czekać na busa bo nikogo praktycznie nie ma przy dworcu oprócz 10 meneli, którzy czekają w przystankach, grupki kilku osób na 1 maja na schodkach od jakiegoś sklepu i kilku kolejnych przy tym sklepie całodobowym . . . Krzyk, wrzaski itp itd . Dopiero po godz 22 ludzie zaczynają zbierać się na busika i jest delikatny ruch, bo podjeżdża 13, 34, 150. Policji zero wieczorami. Nic a nic SOK też patroli nie robią w ogóle. to jest jakaś paranoja poprostu : ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!! h
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niestety skutek położenia dworca nie w ścisłym centrum miasta, ale na uboczu. Ale i to dałoby się "przeskoczyć" gdyby systematycznie zmieniano otoczenie dworca - z menelskiego na eleganckie i ekskluzywne. Może jakieś biurowce, może eleganckie, nowoczesne kamienice/budynki. Wtedy zapewne pijaczki by się stamtąd wyniosły: czy to dlatego, że przestaliby tam pasować, czy po prostu zostaliby przepędzeni przez ochronę biurowców/budynków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bardziej w szoku ze 2uch kolesi po 27 lat nie mogli sobie poradzic z zulikiem 41 letnim ktory jest powiedzmy pod wpływem i to nie jednego dnia troche zalosne .... co do 1 maja dzielnica jak dzielnic a ze chłopaki stoja lato w koncu , zuliki byli i beda zawsze i wszedzie ... inaczej gdzie patrole ktore powinny pilnowac a nie spisywac ziomkow za picie piwa gdzie liczy sie tylko wynik wynik za nie winnosc ale wynik najwazniejszy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...