Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pijany pirat drogowy uciekał policji, zgubił pasażera

Utworzony przez shtsett insensible,, 25 czerwca 2012 o 10:45 Powrót do artykułu
Za takie wyczyny ten ćwok powinien stracić prawo jazdy dożywotnio. Cud, że nikogo nie zabił deb*** jeden.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"byłem świadkiem pościgu sześciu radiowozów za dwoma samochodami" oraz: "radiowozy ścigały jeden samochód" To w końcu ile ich było?????????
0
A dostał ten burak jak go wyciągali? Nie,szkoda ja bym mu wpier*dolił.......toby do koncz swoich dni pamiętał!
Ostatnio edytowany 25 czerwca 2012 o 12:02
0
To drugie "cywilne" auto, to też był radiowóz wywaiadowców.
0
Prawie jak GTA
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
0
pół dzielnicy obudzili - wycie syren od strony miasta dobre 5-7 minut było słychać zanim wypadli z Elektrycznej na parking, najpierw jakiś deb*il na gołych felgach, a zaraz potem kilka radiowozów. taak, powinni go za "utrudnianie" pałami do współpracy namówic przy wysiadaniu
0
gosc napisał:
Prawie jak GTA
PRAWIE robi wielką różnicę, to nie gra, to real life, które ten gnój właśnie sobie złamał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: