Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DO GAZU!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciebie trzeba do gazu... Gdybyś chociaż osiągnął w swoim żałosnym życiu 1/1000 tego co osiągnął ten człowiek to można by inaczej rozmawiać. Ale widać, że jesteś najzwyklejszym w świecie prymitywem. Nie usprawiedliwiam go bo popełnił przestępstwo, ale można by mimo wszystko zachować jakiś poziom w komentarzach. Jak widać jest to za trudne dla niektórych ograniczonych buców, którzy się tutaj wypowiadają.
0
Raczej na odwyk.
0
Ciebie trzeba do gazu... Gdybyś chociaż osiągnął w swoim żałosnym życiu 1/1000 tego co osiągnął ten człowiek to można by inaczej rozmawiać. Ale widać, że jesteś najzwyklejszym w świecie prymitywem. Nie usprawiedliwiam go bo popełnił przestępstwo, ale można by mimo wszystko zachować jakiś poziom w komentarzach. Jak widać jest to za trudne dla niektórych ograniczonych buców, którzy się tutaj wypowiadają.
Zgadzam się.Każdy ma czasem chwile słabości.To mądry człowiek i choć dawno temu specjalnie za nim nie przepadałem,to uważam,że wiele dobrego dla nauki i ludzi uczynił.
0
sprawa ucichnie, a jak się odwoła od wyroku to później zrobią warunkowe umorzenie postępowania karnego i bedzie git.
0
Jeśli siada za kółko po pijaku to jest zwykłym bandytą, nie interesuje mnie jakim jest naukowcem.
0
będzie chodził piechotą ?
0
Jeśli siada za kółko po pijaku to jest zwykłym bandytą, nie interesuje mnie jakim jest naukowcem.
bandyta to cie zrobil
0
Osobiście wyrazami mu wyrazy współczucia.Oberwalz górnej półki!
0
Rowniez wspolczuje jemu i calemu gronu alkoekipy z medycznej broniacej swojego guru, co wy tam walicie spiryt odkazony?
0
Zatrudni sobie pielęgniarkę na kierowcę i po problemie. Burmistrzowie i starostowie znają temat od lat. Mają w tym już całkiem spore doświadczenie. I wtedy można bezkarnie chlać na każdej sesji czy konferencji. Nieprawdaż?
0
będzie chodził piechotą ?
E tam ,piechotą ? Samochodami jeździ hołota ( patrz film -Pieniądze szczęścia nie dają ).Kupi se helikopter i będzie po problymie ...;-)))
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: