Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta tragedia nie powinna mieć miejsca. Szczere wyrazy współczucia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?
0
wywiesmy barwy narodowe z kirem! takiej tragedii nie zanzal zaden kraj w historii
0
GDYBY EKIPA RZĄDZĄCA PRZESTRZEGAŁA PRAWA DO TEGO BY NIE DOSZŁO!!!
0
ZOSTAŁA ZŁOŻONA NAJWYŻSZA OFIARA NARODU POLSKIEGO W IMIĘ OCALENIA PRAWDY. PRAWDY KATYŃSKIEJ. MÓDLMY SIĘ ZA ICH DUSZE.
0
Nie przepadałem za Prezydentem,ale też i nie za Panem Szmajdzińskim,szkoda ludzi (oczywiście wszystkich,szczere kondolencje dla rodzin) ale tak serio rozbija się rejsowy np.737 na pokładzie 300 osób z tego 100 dzieciaków,kogo bardziej żałować?Nie gadać,że nie jestem patriotą itd. Pomyślcie
0
To prawda,poniesiona została ofiara.Ale modlić się za Ich dusze?w Biblii napisano by nie modlić się za zmarłych...więc skupmy się na rodzinach ofiar
0
Rosjanie zachowali się bardzo ładnie.Prezydent Miedwiediew oraz premier przy tragedii wyciągają rękę.Nie można tego nie docenić a już na pewno knuć teorii spiskowej czy innej bzdury.Wina jest ewidentna naszego pilota niestety który powinien sam decydować gdzie lądować,posłuchać sugestii obsługi naziemnej a nie słuchać nacisków (podejrzewam) Pana Prezydenta bo takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości (Gruzja).
0
~Marco~ napisał:
Rosjanie zachowali się bardzo ładnie.Prezydent Miedwiediew oraz premier przy tragedii wyciągają rękę.Nie można tego nie docenić a już na pewno knuć teorii spiskowej czy innej bzdury.Wina jest ewidentna naszego pilota niestety który powinien sam decydować gdzie lądować,posłuchać sugestii obsługi naziemnej a nie słuchać nacisków (podejrzewam) Pana Prezydenta bo takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości (Gruzja).
Wiesz co?-a ja"dopuszczam opcję",że było inaczej...-pomyśl,rusz głową! Powiem krótko:"historia lubi się powtarzać"...Wspomnij Katyń-zbrodnię wojenną... Wierzysz w winę o"nieodpowiedzialność pilota"?-bo ja niezupełnie... A oglądałeś np.ten niedawno emitowany film o Annie Jantar-czyli o nowych faktach o tragedii samolotu tej piosenkarki? Ale nic już nie powiem-bo i tak za dużo napisałem...
0
bambosh masz na myśli przepaloną żaróweczkę-kontrolkę ?
0
Widzę,że ja tylko"napomknąłem"na ten temat-ale dużo na ten temat pisze na forum O2 (na forum TLENu). Nie wierzę w "Łzy Putina"-to tak jak dziadkowie opowiadają,że w kiedyś w polskich szkołach"płakano"z powodu śmierci Stalina...
0
Myślę,że w internecie znajdziecie więcej prawdy-bo piszą ludzie "bezstronni"-a media (telewizja)kłamią -wszak Platformie już od jakiegoś czasu zależało na tym,aby"przejąć"media i"pokazywać"to,co jest (że tak powiem) "wygodne" i na chwałę Platformy...
0
bamosz - ty jakiś nienormalny jesteś ? wszędzie widzisz teorie spiskowe ? zaraz napiszesz, że pilot był z platformy i złośliwie rozbił samolot...
0
TRAGEDIA NARODOWA !!!. Dziwić może, że nie powołano natychmiast, Międzynarodowej Komisji i Polskiej Komisji (sic?). Międzynarodowej Komisji, gdyż zginęło Dwóch Prezydentow Polski na terenie obcego Państwa a Polska Komisja , gdyż samolot prezydencki jest pod ścisłą kontrolą te chniczną i posiada najlepszych doświadczonych pilotów (!). Nadmienić należy, iż Kontrakt z dn. 9.04.09 na remont i modyfikacje obu Rządowych TU-154M podczas przetargu wygrały MAW TELECOM INTERNATIONALE i POLIT-EWLEKTRONIK rosyjskie firmy podpisując z MON tenże Kontrakt war tości aż 69,637 milionów zł. Nie zapominajmy, że nie tak dawno, z do dziasiaj nieznanych przyczyn, rozbił się samolot z najlepszymi polskimi pilotami na pokładzie (?). Wątku "wewnętrznej polityki "PO" - "PIS" nie można brać pod uwagę, bo była by to "polityczna śmierć" tego ugrupowania !. Dla całej Polski, najbardziej wiarygodną Komisją Ustaleń Przyczyn Katastrofy, będzie wystawiona natychmiast KOMISJA INSTUTU PAMIECI NARODOWEJ (IPN) . Bardzo prosimy IPN o uformowanie takiej Komisji natychmiast . Dlatego Komisja IPN, bo Premier Tusk i antypolskie ugrupo wanie "PO" nie ma zaufania i autorytetu w Polskim Narodzie . CZESC PAMIECI OFIAROM KATASTROFY.
0
~SYLWESTER~ napisał:
... Bardzo prosimy IPN o uformowanie takiej Komisji natychmiast . Dlatego Komisja IPN, bo Premier Tusk i antypolskie ugrupo wanie "PO" nie ma zaufania i autorytetu w Polskim Narodzie .
noo, gdzieś tak ze 60% tylko czyżbym trafił na portal nawiedzonych ??
0
bambosh... ważyłeś sobie dzisiaj głowę?
0
nie wierzę...ciągle nie mogę uwierzyć...!!! "wieczny odpoczynek racz IM dać PANIE.."
0
Przy powitaniu zwłok na lotnisku okazało się kto krajem rządzi Dwóch "czarnych" wita ciało prezydenta jakimś dziwnym śpiewem (dobrze że nie tańcem). Czy to jest Polski Rząd? . Kto wreszcie w tym kraju rządzi? bo z tego wniosek że czarni Kraj w środku Europy w XXI wieku a rytuały ze średniowiecza. Wstyd dla Polski Wstyd dla Narodu. GDZIE BYŁ I JEST RZĄD?
0
WITAŁY go ci, ktory go tam wiezły...(wojskowa zaloga samolotu), prezydent - głowny dowodca wojska, generalowie wojska, tych 2 "czarnych" też z wojska - nie ochroniły tych, który im powierzyły swoje życie ŻEGNAĆ będzie rząd i cały naród - razem z Tobą i ukochanym WP
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: