Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pobili i przystawiali pistolet do głowy

Utworzony przez Franek, 28 marca 2011 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Wsadzić to ścierwo na parę lat i ujawnić ich dane żeby bali się wyjścia z więzienia. Trzeba tępić taki chwast społeczny wszelkimi sposobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest - wsadzić ich na parę lat ale wcześniej dajcie mi po 30 minut sam na sam z każdym z nich - wówczas się przekonają jak to jest być ofiarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Wsadzić to ścierwo na parę lat i ujawnić ich dane żeby bali się wyjścia z więzienia. Trzeba tępić taki chwast społeczny wszelkimi sposobami.
Do więzienia ?......i utrzymuwać na koszt społeczeństwa ? a ustawić pręgierz w centrum miasta i lać batogiem po du*** aż krew pocieknie a potem na rok do Japonii do oczyszczania elektrowni po tsunami. Przecież tych bandziorów ,co jest skandalem - lepiej się karmi w więzieniach niż ludzi w szpitalach.Były lochy,szczury,dyby i jakiś baran zmienił ten w sumie odpowiedni,jak dla takich obyczaj. Takie więzienia jak dzisiaj powinny być jedynie dla ludzi którzy nieświadomie bądź losowo złamali prawo ale nie dla bandytów. Dla tych miejsca odosobnienia powinny się znajdować w opuszczonych sztolniach i wyrobiskach kopalnianych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
tak jest - wsadzić ich na parę lat ale wcześniej dajcie mi po 30 minut sam na sam z każdym z nich - wówczas się przekonają jak to jest być ofiarą
I co przyglupi wiciu bys zrobil...nic co najwyzej podrapal ich po plecach lub po jajcach...Jestes kolejnym baranem ktory sie udziela zza monitora komputera zamaciles sobie glowe pier***ami o żabkach ,smucisz i brandzlujesz atmosfere na forum baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
tak jest - wsadzić ich na parę lat ale wcześniej dajcie mi po 30 minut sam na sam z każdym z nich - wówczas się przekonają jak to jest być ofiarą
Tego buca siomika na pierwszy ogien,pedala,zyda jednego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie nasza policja ,to byla noc ,wiem ze nie moze byc wszedzie ale ona byla nigdzie. to tez ludzie musza spac pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...