Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja dziś po raz kolejny miałem okazje zobaczyć, ze policja to poza przekraczaniem prędkości nic innego nie widzi i daleko gdzieś ma poprawę bezpieczeństwa na drogach. Sytuacja miała miejsce dziś, przed Piaskami na wysokości BP, na pasie w kierunku do Chełma/Zamościa. Na prawym pasie jechał powoli radiowóz (za szybą 2 białe czapki), na lewym pasie zawalidroga, która powoli wyprzedza ten radiowóz, za nim ustawia się sznurek samochodów, jak miał 75km/h to max (tam dopuszczalna jest 100km/h) i po wyprzedzeniu policji zamiast zjechać na prawy pas i przepuścić tych co chcą jechać normalnie, sunie dalej tak powoli tym lewym, pasem aż do końca obwodnicy. (Czyli już mamy klasyczne blokowanie i utrudnianie ruchu i złamanie przepisu nakazującego poruszanie się przy prawej krawędzi jezdni) Po chwili dwóch nie wytrzymało i na oczach policji wyprzedzą tą zawalidrogę po prawej stronie, z czego drugi robi to idealnie na przejściu dla pieszych. W sumie na ich oczach złamano przynajmniej 4 przepisy, a policje to guzik obchodziło. Eh, a może za wiele od nich nie można wymagać, może oni tylko z przepisów dotyczących prędkości są szkoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie jest od myślenia tylko od ratowania budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~roman~ napisał:
A może by zrobić akcję jazdy zgodnie z przepisami. Tzn. umówić się, że np w któryś dzień tygodnia lub miesiąca wszyscy jadą z prędkością zgodną ze znakami. Założę się, że miasto zupełnie by się zakorkowało. Może media by nagłośniły taką akcję. Może urzędnicy od dróg by zrozumieli, że to jest bez sensu, żeby na takich drogach jak Spółdzielczości nie było 50 a 70.
A NIE KORKUJĄ SIĘ PO WYPADKACH KTÓRE POWODUJA KIEROWCY PRZEKRACZAJĄCY PRĘDKOŚĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za RADARAMI w różnych miejscach tez mam dość okolicznego chamstwa na ulicach!!! BRAWO,BRAWO,BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juliette* napisał:
jestem za RADARAMI w różnych miejscach tez mam dość okolicznego chamstwa na ulicach!!! BRAWO,BRAWO,BRAWO
PEWNIE JESTES PSEM I KOMENDANT TAK CI KAZAŁ NAPISAC NA FORUM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie działania Policji są śmieszne CAŁA POLSKA SIĘ Z TEGO NABIJA JAKĄ MAMY POLICJE I CO ONI WYPRAWIAJĄ , PANOWE uspokoujcie sie i nie róbcie z siebie STRAŻY MIEJSKIEJ. TO JEST ZWYKŁE WYŁUDZANIE PIĘNIĘDZY pomijając fakt że za jedno wykroczenie są 2 kary - Punkty Karne i Zapłata Pieniężna a za jedno wykroczenie można ukarać tylko RAZ. WY POLICJANCI I STRAZ MIEJSKA ROBICIE SOBIE MNÓSTWO WROGÓW ZA CO JAK WSZYSTKIE PIENIĄDZE ODDAJEDZICIE I kazdy ma waas gdzies. pozdro, MAM NADZIEJE ZE NIEJEDEN POLICJANT I STRAZAK MIESJKI (służbista) STRACI PRAWKO NABIJAJĄC SIĘ NA FOTORADARY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za... Zwalniają przy pustych puszkach a potem pędzą 60km za dużo, to ich powinno zmobilizować do normalnej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniaja przy niebezpiecznych miejsach i to jest dobre , a poźniej już droga jest taka że albo mozesz jechac szybciej albo nie możesz. Chyba dużo nie jeździsz albo wcale nie jeździsz Samochodem jako kierwoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragne tylko poinformowac, ze zdjecia zrobione ze smietnika w mysl przepisow sa niezgodne z prawem, bo taki fotoradar musi byc homologowany i zamocowany na homologowanym statywie, w innym wypadku taki odczyt predkosci moze zostac spokojnie zakwestionowany, bo rownie dobrze policja moglaby strzelac zdjecia z takiego fotoradaru zamocowanego w aucie jadacym z naprzeciwka :] tak ze prosta sprawa prosze o pokazanie homologacji na to ze smietnik jest odpowiednim statywem dla fotoradaru, i ten w tym przypadku nie przeklamuje pomiarow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za, wkońcu ci co jeżdżą nieodpowiedzialnie zostaną ukarani. Zacznijcie jeźdźić zgodnie z przepisami, bezpieczne nie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Przecież to tylko i wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa są te ograniczenia i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malinka napisał:
Jestem za, wkońcu ci co jeżdżą nieodpowiedzialnie zostaną ukarani. Zacznijcie jeźdźić zgodnie z przepisami, bezpieczne nie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Przecież to tylko i wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa są te ograniczenia i to wszystko.
Każdy kto przekroczy prędkość to zaraz "pirat", albo "nieodpowiedzialny", a i tak wszyscy mniej lub więcej przekraczają dozwoloną prędkość. Należałoby to usankcjonować i na najbliższych wyborach przyjrzeć się, który kandydat obiecuje podniesienie dozwolonych prędkości i budowę dobrych dróg i na niego zagłosować. Ponadto, ponad pięć tysięcy ofiar na drogach, to dowód, że należą nam się dobre drogi. A przez 20 lat nic właściwie tu nie zrobiono. Jak na razie milicja nazywana policją nie zmieniła swoich złych przyzwyczajeń z dawnego okresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Solcu Kujawskim niedaleko Bydgoszczy jest ulica a na jej krzyżówce stoi znak stop i nigdy tam policja nie stała , ale jak poprzeczna do niej ulica była zamknięta bo była remontowana to nie było sensu się zatrzymywać przy barierkach nad którymi stał znak stop to nasza kochana policja upodobała sobie to miejsce do zarabiania pieniędzy . Policja nie jest dla nas , ale przeciwko nam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ,ja wam powiem ze to totalne chamstwo z tymi radarami w smietnikach . Mieszkam od kilku lat w Uk i w tym kraju jest duuuuzo radarow ,wiezcie mi naprawde duzo , stoja sobie normalnie w swiecie na slupkach , kilkadziesiat metrow wczesniej sa znaki ze takowe takowy radar jest zainstalowany . To jest skandal i gdybym to ja trafil na taki radar smietnikowy to policja ma sprawe w sadzie poniewaz kazdy radar jest forma prewencji , a nie forma wyludzania pieniedzy, nie ma oznakowania radaru, to wlasciwie go nie ma,a zdjecia zrobione z niego sa nielegalne . Tak jak gwiazdy podaja Paparazzi do sadu za zdjecia tak i my mozemy podac polska policje do sadu za probe wyludzenia pieniedzy pzr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...