Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawie co sędzia Katarzyna Gałus ma teraz do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To psychopatów też przyjmują do policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, pięknie co raz to piękniejsze kwiatki się pojawiają...... A potem co niektórzy się dziwią,że jest tak jak w starej księdze " uciskacie własny naród , który wami gardzi i was nienawidzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by w to wierzył? tylko ludzie słąbo lecą na zakłamanej gazety dziennik wschodni się poużalać a oni że nie mają innych tematów to łykają wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego dziennik wschodni jest łatwowierny:)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma na celu dziennik wschodni? chyba chce sprawić by nikt w Policji nie pracował i w mieście było niebezpiecznie. Brawa dla Policji z jajami. bandyta ma się bać Policjanta!!! jee. dziennik wschodni i jego głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś zabolał ten artykuł i słychać głośny kwik, coby nie powiedzieć skowyt. Brawo redaktorze , dobra zmiana . Pisać o tematach niewygodnych, drażliwych , bolesnych i haniebnych. Taki jest prawdziwy dziennikarz. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak w tym słynnym stwierdzeniu ondraszka lep, jak można zgwałcić ku..wę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia orzecznictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podaliście nazwisko sędziny to jeszcze do kompletu brak danych tak elokwentnego śledczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam raczka rączkę myje to wszystko są ubeki i komuchy gdyby im naplyć w twarz to by piwiedzieli że deszcz pada złożyłem skargę na nadłużycia policji w prokuraturze w puławach pan prokurator z góry mi oświadczył że będzie piłw kierunku zżeby wybuelić policjantów i żeby. odpowiedzisł za to opowiadomueiu o pprzestępstwie nie prawdziwym ten ityligent pidejżewam bez szkoły ułożył śledztwo nie przesłuc***ąc nawet żadnego świadka beszczelna świnia pani prokurator rządkowskiej opowiedziałem o dwuch policjantach z kurowa którzy gwałcili niepełnosprawnego umysłowo chłopaka również o tym jak ich osobiście szantażowałem oni wszyscy są zdrowo wykolejeni na to wychodzi i się kryją na wzajem i pozwalają sobie bo kto co tym ubekom zrobi do prokuratury nie ma sensu w ogóle po co iść jedynie z dziennikarzami można próbować coś zdziałać i ja również mogę chętnie opowiedzieć o dziennikarzom o dwóch pedofilach z komendy w kurowie niech o nich artykuł wampirachnnapiszą i ubeckuej prokuraturze w puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ta sama sędzia, co wypuściła na wolność"seksmarszałka" gwałciciela i łapownika z podkarpacia pana K ! Miała potem postępowanie dyscyplinarne za to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje nam rzetelnego dziennikarstwa śledczego. Wyroki nadzwyczajnej kasty dają gigantyczne pole do popisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten artykuł.. Znaczy się sąd uwierzył psychicznemu, a skazał normalnego przedsiębiorcę ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz piękniej ! - Rozwiązał się worek z patologiami w lubelskiej policji ! Chyba kogoś odwołają za ten cały burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia Katarzyna Gałus. Kto ma jej dokładne namiary i wizerunek buzi, niech publikuje, gdzie tylko się da. Trzeba robić wszystko, co możliwe, by takie osoby były dyscyplinarnie wydalane z resortu i dożywotnio pozbawiane prawa do tytułu uczelnianego, wykonywania zawodu i zatrudnienia w budżetówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj też w rolach głównych sędzia Katarzyna Gałus: bezkarnoscpolicji.info/wydarzenia/policjasmsw/lublin-policjanci-wszczeli-burde-pod-klubem-sad-uznal-ze-sa-niewinni/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo aby sądzić innych, trzeba być mądrym człowiekiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie z tą nagonką na policjantów, bo ludziom już całkiem się w głowach poprzewraca, a policjancie nie będą podejmować żadnych interwencji z obawy na oczernianie przez patologię społeczną. Nie macie o czym pisać to pisać o pogodzie . Piękne słońce za oknem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...