Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin pożegnał o. prof. Krąpca

Utworzony przez Lublinianin, 16 maja 2008 o 14:17 Powrót do artykułu
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie. Bez niego KUL nigdy nie byłby tym czym jest...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy masz może na myśli ponadnormatywne nasycenie agentami SB ?
0
warszawianin napisał:
Czy masz może na myśli ponadnormatywne nasycenie agentami SB ?
Jakieś nazwiska, dane, źródła- możesz podać??- i zamilcz głupcze jeśli nie potrafisz uszanować tego wielkiego Polaka
0
Uroczystość żałobna na miarę Wielkości CZŁOWIEKA. Niestety, Arcypasterz musiał sobie ulżyć na...? Oczywiście, na Rydzyku. Byłem na całych uroczystościach i miał conajmniej trzy "wejścia" godne politowania. Oklaski to pierwsze,..,krytyka ostatnia. deb*** by się połapał. Dał piękne świadectwo swojej pychy. Niestety podziękowano też ogólnie "masmediom". A ja pytam, ile tych masonmediów było? Co, nie przeszło przez gardło ze TRWAM transmitowało 4 godz uroczystości? Strach nie pozwolił powiedzieć? Od strachu tylko krok do fałszu. Gdyby nie TRWAM to mało kto by wiedział, że taki WIELKI CZŁOWIEK ZMARŁ. Ojcze Albercie, Orendowniku Prawdy - Pamiętamy Cię i żyjemy Twoją nauką.
0
Gość napisał:
Uroczystość żałobna na miarę Wielkości CZŁOWIEKA. Niestety, Arcypasterz musiał sobie ulżyć na...? Oczywiście, na Rydzyku. Byłem na całych uroczystościach i miał conajmniej trzy "wejścia" godne politowania. Oklaski to pierwsze,..,krytyka ostatnia. deb*** by się połapał. Dał piękne świadectwo swojej pychy. Niestety podziękowano też ogólnie "masmediom". A ja pytam, ile tych masonmediów było? Co, nie przeszło przez gardło ze TRWAM transmitowało 4 godz uroczystości? Strach nie pozwolił powiedzieć? Od strachu tylko krok do fałszu. Gdyby nie TRWAM to mało kto by wiedział, że taki WIELKI CZŁOWIEK ZMARŁ. Ojcze Albercie, Orendowniku Prawdy - Pamiętamy Cię i żyjemy Twoją nauką.
Czyżbyś był szkolony w rydzykówce?Pisze się orĘdownik a nie orENdownik
0
Tak, czy inaczej, smutne to jednak, że o. prof. Krąpiec "nie zasługuje" na zainteresowanie mediów.
0
~tom~ napisał:
Jakieś nazwiska, dane, źródła- możesz podać??- i zamilcz głupcze jeśli nie potrafisz uszanować tego wielkiego Polaka
deb***
0
"przez ponad pół wieku (w latach 1970-1983)" czy 13 lat to pół wieku? czy to błąd w podanych datach?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: