Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pozwolą turystycznym busom jeździć po Starym Mieście?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 o 19:38 Powrót do artykułu
jestem zdecydowanie PRZECIW !! To nie można się już spokojnie przespacerować po Starym Miescie ??? Trzeba wszędzie wozić te ciężkie du....y !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WŁAŚCICIELE ELEKTRO-BUSÓW JAK WIDAĆ NIE PRZEKAZALI ODPOWIEDNIEJ DOTACJI- CO ŁASKA - NA STARE MIASTO POWINNI ZABRONIĆ WJAZDU SAŁACIARZOM - TO ONI JEŻDZĄ JAK IDIOCI, TO ONI STWARZAJĄ ZAGROŻENIE DLA PIESZYCH. CZY ZA ŻUKA W UM PRACUJE KTOŚ NORMALNIE MYŚLĄCY - NAJLEPSZY PRZYKŁAD KIELISZEK MÓWIĄCY DWA ZDANIA ZAPRZECZAJĄCE SOBIE.
0
od Bramy krakowskiej do Grodzkiej to jest jakieś 700 metrów !!!!!
0
Stanowczy sprzeciw. I tak za dużo samochodów jeździ po starym mieście, jeszcze tylko brakuje tego chińskiego szmelu się pomiędzy ogródkami i pieszymi.
0
"Tymczasem prawo jednoznacznie mówi, że to prezydent, a nie Rada Miasta jest zarządcą dróg." Teraz już chociaż wiemy kto odpowiada za fatalny stan większości z nich - szczególnie w miejscach, w których znajdują się kraty i włazy do studni kanalizacji sanitarnej i burzowej.
0
Jestem przeciwny. I tak już jest tłok.
0
Jak widać debilizm się szerzy jak amerykańska stonka. Tylko skończony debil może wpaść na tak debilny pomysł.
0
niech sobie za stodołą wozi turystów a nie po zatłoczonej Starówce...
0
„są bardziej bezpieczne od wszystkich pozostałych pojazdów, które wjeżdżają na Stare Miasto”, ale najbardziej bezpiecznie gdy nie ma tam wszelkich pojazdów.
0
Moze ktos by zalozyl na jakims portalu z petycjami, petycje sprzeciwiajaca sie wjazdowi pojazdow na starowke. Mozna by ja rozpowszechnic np na facebooku. Ja niestety jestem komputerowym totalnym laikiem ale z checia bym sie pod czyms takim podpisal.
0
Jeszcze tego dziadostwa brakuje na wąskich ulicach i na Starym Mieście
0
A może by tak na lubelskie Stare Miasto wpuścić dorożki???
0
Mógł poprzeć polski przemysł a nie kupować chińskiej produkcji. Dziad.
0
Pozwólcie !
0
Te wozidła wyglądają tandetnie, Miejski Konserwator Zabytków nie powinien się na to zgodzić. W jaki sposób to wogóle jest dopuszczone do ruchu?
0
Kupili busiki do podwozenia zuka i kopelko na mecze
0
Kupili busiki do podwozenia zuka i kopelko na mecze
0
wyobraźcie sobie sezon letni, cała starówka pełna ludzi i przepychające się wagoniki...
0
Najpierw strumpla "Starego ładu " czyli Tadzia S. wysłac w delegację to wtedy busty uziemione od lat ruszą na ulice Lublina.
0
Chyba oszaleli... To już Stare Miasto jest takie wielkie, ze nie można ruszyć tyłka, by przejść je o własnych siłach?! Jak oni to sobie wyobrażają w lecie, na wąskich uliczkach? Jakiś idota utopił kasę w chińskiej tandecie i teraz chce zrobić z Lublina drugą Kalkutę?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: