Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Prawica przeciwko atakom na \"Marsz Życia\"

Utworzony przez Marcin, 30 maja 2013 r. o 18:38 Powrót do artykułu
sami się ośmieszają,sami się atakują , a potem trzeba poszukać kozła ofiarnego bo tak nakazał proboszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
Coś ty osamotniony jakiś mieszkańcu -myślisz że wszyscy łykają tą lewacką ideologię, potakują grzecznie i trzęsą się ze strachu że ktoś ich homofobem lub ksenofobem nazwie? Otóż Lublin jak widać taki strachliwy nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od trzech miesiecy nie jestem podatnikiem w kraju, poniewaz firme "przenioslem" za granice! Jest zarejestrowana w Holandii i teraz tam place podatki, ZUS itp. Dzialalnosc prowadzona w Lublinie nie ucierpala, ale z czystym sumieniem moge teraz napisac, ze nie obchodzi mnie na co, komu i w jakim celu rozdaje sie spoleczne pieniadze. Mozecie sobie wybudowac jeszcze piecdziesiat swiatyn roznych wyznan, mozecie juz nie miedziala, ale srebrna blacha kryc koscielne dachy. Mozecie finansowac wycieczki staruszkow na dziesietnice, miesiecznice i rocznice z pochodniami..... Natomiast kazdy kreatywny przedsiebiorca powinien pojsc moja droga i bez trudu ochronic wlasne pieniadze przed doslownym wyrzucaniem ich w bloto co z taka radoscia czynia wlodarze miasta. W Lublinie i Warszawie sa kancelarie adwokackie za male pieniadze pomagajace Wam w zadbaniu o bezpieczenstwo inwestycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Z. Cz.       Wiem, słyszałam i nawet znajomość angielskiego na średnim poziomie ponoć wystarczy. To bardzo ciekawe rozwiązanie. Chyba należy rozważyć taka alternatywę celem uniknięcia przymusowego opodatkowania na KK!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Z. Cz.       Wiem, słyszałam i nawet znajomość angielskiego na średnim poziomie ponoć wystarczy. To bardzo ciekawe rozwiązanie. Chyba należy rozważyć taka alternatywę celem uniknięcia przymusowego opodatkowania na KK!
    No to jak to mówią prawdziwi komuniści - krzyżyk na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
        A jajakomie... sobie życzę by promowano takie imprezy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki życzę sobie by promowano imprezy tego typu. A jak Ci się nie podoba to won do Bydgoszczy się poskarżyć
Mieszkaniec Lublina ??? przecież NAPŁYWOWY jesteś, to taki przebieraniec !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina ??? przecież NAPŁYWOWY jesteś, to taki przebieraniec !!!!
  Napływowy ale płacę tu podatki a Ty jesteś rdzennym beneficjentem systemu zapomogowo-zasiłkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojak, Twój wielce krzyczący guru Niesiołowski upadł na dno podobnie jak Ty, rodzina jest podstawową komórka społeczną i należy ją wspierać w każdy możliwy sposób, gdyby nie rodzina to Ty byś nie istniał baranie, chyba że żyjesz nadzieją na cud rozmnożenia pedałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napływowy ale płacę tu podatki a Ty jesteś rdzennym beneficjentem systemu zapomogowo-zasiłkowego.
Jak cię BUCU dojadą za abonament RTV, to ci komornik portki przez głowę ściągnie,a twierdzisz że płacisz wszystkie POdatki, oszuście jeden i oszołomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak to mówią prawdziwi komuniści - krzyżyk na drogę.
A Ciebie glowka boli? Dlaczego atakujesz ludzi chcacych unikac zbytecznych podatkow? Organizacje pozarzadowe powinne utrzymywac sie ze skladek czlonkowskich! To ogolnie znany fenomen. PZW tak robi, poniewaz ludzie lubiacy wedkowanie chca miec poczucie wspolnoty. PZF tak robi, poniewaz zbierajacy znaczki maja potrzebe zrzeszania sie itd.itd Po co wiec zaraz wyzywac ludzi i silic sie na pejoratywne okreslenia? Proces "uciekania" od podatkow placonych w kraju bedzie narastal i nalezaloby dokonac analizy polowod tego zjawiska. Znam kilkanascie osob prowadzacych przedsiebiorstwa, ktore w gniewie spowodowanym rozrzutnoscia naszych wladz "wyprowadzily" swoje firmy z Polski. Po prostu nie chca uczestniczyc nie tylko w religijnej hucpie, ale i innych pozalowania godnych przedsiewzieciach opartych na srodkach spolecznych! Doskonale ich rozumiem i w pelni popieram. Ich firmy funkcjonuja w kraju, a podatki placa za granica! Wszak mamy EU i wolnosc ekonomiczno-skarbowa! Swiatopogladowo sa bardziej na prawo niz Ty myslisz, ale umieja liczyc oraz analizowac pomysly dysponentow naszych pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cię BUCU dojadą za abonament RTV, to ci komornik portki przez głowę ściągnie,a twierdzisz że płacisz wszystkie POdatki, oszuście jeden i oszołomie.
Spokojnie człowieku, nie gorączkuj się tak. Przeczytaj najpierw post parę razy żebyś zrozumiał, zastanów się nad odpowiedzią a później dopiero pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...