Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Protestują przeciwko budowie sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2016 o 10:58 Powrót do artykułu
na mieszkanie+ pójdzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedra by się tam przydala.
0
Gdzie tam jest miejsce na budowe ??? O.o
0
Od strony racławickich kolejne lokale zwalniają się. To po co budować kolejny? Zwłaszcza , że sklep społem już tam jest.
0
Ratusz nie ma pieniedzy? Jak to? Parkometry, drozsze bilety mpk to co? ZUK DO PIACHU jak nie umiesz gospodarowac pieniedzmi podatnikow. A ten ze darowizna? To juz jest jakis zart
0
czy ten skwet wogole jest ich raczej nie ich jest to co maja za dzwiami no i balkon tam sobie moga robic co chca chociaz i tak pewnie nie wszystcy bo pewnie niektorzy wynajmyja lokale wiec po co otwieraja mordy o jakis skwer nie podoba sie to wyp.......c do niemiec tam was przyjama chetnie
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ratusz nie ma pieniedzy? Jak to? Parkometry, drozsze bilety mpk to co? ZUK DO PIACHU jak nie umiesz gospodarowac pieniedzmi podatnikow. A ten ze darowizna? To juz jest jakis zart
won pisowski trollu pieniądze z biletów poszły na nowe połączenia i częstsze kursy starych tras
0
Skoro jest szansa na darowiznę to pytam się czemu nie spróbować???
0
Tak jak skwer na Krańcowej. Miasto zadba o deweloperów.
0
js napisał:
won pisowski trollu pieniądze z biletów poszły na nowe połączenia i częstsze kursy starych tras
No więc tak pełowski lemingu: - "częstsze kursy starych tras":  158 - przed super zmianą co 10 minut, obecnie co 20 minut kursy zdecydowanie "czestsze inaczej";  151 - RIP - nowe połączenia: 30 - ZTM robi wszystko (tak ustala kursy) aby woziła powietrze i nie umniejszała zarobków taksówkarzom z przystanku przy dworcu PKP. Dawaj kolejne cudowne pomysły racjonalizatorskie chrząszczowatych!
0
A AMW na pewno ochoczo odda ten teren za darmo, zamiast zarobić ze dwie bańki?
0
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
0
Ratusz nie ma pieniędzy? Skąd może je mieć skoro coraz to oddaje kościołowi cenne grunty za 10% wartości rynkowej.
0
anna napisał:
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
Anno, jeśli uważasz, że robisz taniej zakupy w biedronce, lidlu, czy innym dyskoncie lub, o zgrozo, w hipermarkecie, to lepiej sobie poprzeliczaj produkty wagowo (w dyskontach mają inne gramatury niż te dostępne w pozostałych sklepach) oraz sprawdź jakość tych tańszych odpowiedników, pamiętając że w sklepach takich jak pss nie ma marek własnych. Mieszkałam w centrum przez ponad 20 lat i zakupy robiłam właśnie w społem. Wcale cenami nie odbiegają od Twoich "tańszych sklepów", a zaopatrzenie jest wystarczające. Jeśli na co dzień oczekujesz żywych świeżych ryb, to nawet w hipermarketach ich nie dostaniesz.
0
guest napisał:
js napisał:
anna napisał:
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
Masz w pełni rację jeżeli są jacyś mieszkańcy, którzy dalej chcą kupować w tym sklepie to niech nadal to robią ale prawda jest taka że przydałby się w tej okolicy Lidl lub Biedronka. Ten sklep SPOŁEM jest jednym z najdroższych w okolicy a i niektóre towary nie pierwszej świeżości. O paniach tam pracujących dużo by mówić. A ten skwerek to miejsce picia alkoholu na wolnym powietrzu czego pozostałością są porozbijane butelki. Mam nadzieję że wojsko sprzeda ten teren.
0
może zamiast protestować niech mieszkańcy się przyjrzą dokładnie o jaką działkę chodzi... ******amw.com.pl/pl/e/nieruchomosci-wojskowe/lublin-ul-spadochroniarzy-11a
0
"wsamraśny" oddał teren pod boisko na koścół na Ponikwodzie za 1 ZŁ!.
0
Ile lat jeszcze będzie funkcjonować Agencja Mienia Wojskowego? Tereny powinny być przejęte przez gminy. a ci co są zatrudnieni w agencji niech wezmą się do pracy która coś wnosi dla społeczeństwa a nie generuje koszty.
0
Jeżeli to jest działka 11A, to super jestem za budową tam sklepu mieszkaniec.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: