Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin przed komisją ESK: To był dialog

Utworzony przez Wieniawa, 20 czerwca 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
No to trzymamy kciuki za Lublin !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co Pan Rafał Koziński powie jutro jeśli nie wygramy no ale trzymajmy kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koza zawsze być szczęśliwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli "kulturalnie" rzecz ujmując ludzie nie będą wobec siebie chamscy tylko "niemili" , nie będzie łapówek tylko "prezenty" a rząd nie będzie miał nas w du*ie tylko "w nosie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja trzymam kciuki - oczywiście za Wrocław wobec którego uzyto wczorajw Lublinie czarnego PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
i ja trzymam kciuki - oczywiście za Wrocław wobec którego uzyto wczorajw Lublinie czarnego PR
Przemawia przez Ciebie zawiść, że w Lublinie może się udać coś wspaniałego, a Ty nie masz w tym żadnego udziału, bo zamiast zrobić coś dla lokalnej społeczności wolisz pluć jadem po forach. Wypisz wymaluj : http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU Ale na przekór zazdrosnym Leniakom jutro damy radę W Lublinie lubi się Wrocław dlatego już dzisiaj zaprośmy sympatycznych mieszkańców tego historycznego miasta na wielkie obchody do Lublina w roku 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
i ja trzymam kciuki - oczywiście za Wrocław wobec którego uzyto wczorajw Lublinie czarnego PR
A trzymaj sobie kciuki za kim chcesz,Twoje prawo.Ale co do czarnego PR,to chyba sobie żartujesz?To już o nic nie można zapytać?Został wystosowany do ministra kultury list z prośbą o wyjaśnienie sytuacji,która,rzeczywiście, jest niepokojąca.Najgorsze w tym jest to,że min.Zdrojewski niezbyt przekonująco się z niej tłumaczył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw Poznań teraz Wrocław... na przekór to wy owszem umiecie niszczenie i łajdactwo dobrze wam idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam Ci Przemku powiedzieć, że stanowczo przeginasz z tymi insynuacjami. NIeszczenie i łajdactwo - a czy nie odnosi sie to do Ciebie? Nazwijmy to po imieniu - ciągle tylko oczerniasz ludzi, nie popierasz kanddatury Lublina - wolno Ci, ale Twoje uporczywe i bezpodstawne insynuacje sa po prostu gorzej niż przykre...MOże wreszcie jak ktos Cie poda do sadu, a Ty bedziesz musiał wybulic z 10 tysi na jakies schronisko - może dopiero wtedy sie opamietasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
najpierw Poznań teraz Wrocław... na przekór to wy owszem umiecie niszczenie i łajdactwo dobrze wam idzie
Z przykrością oraz wstydem stwierdzam,że nie zrozumiałam do kogo kierujesz powyższe słowa:-(Czy nie będzie zbytnią nachalnością jeśli zapytam skąd jesteś i ile masz lat?Widzę Twoje wpisy i przyznam ,że wprawiają mnie w pewnego rodzaju konsternację.Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, ze uda mi sie jutro byc o 16. postaram sie jak tylko moge, chocby z wywalonym jezorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za jakis leniak wywalic kundla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin miasto nepotyzmu napisał:
co to za jakis leniak wywalic kundla
Leniak to znany z braku argumentów malkontent, mieszkaniec jednej z podlubelskich miejscowości który od dłuższego odreagowuje swoje życiowe nieudacznictwo za pomocą for internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak nie sraj do własnego gniazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako stała mieszkanka dzielnicy LSM w Lublinie i dobrze znając i Urząd Miasta i ludzi na szczeblach lokalnych "autorytetów" śmiem twierdzić, że wybór Lublina na EUROPEJSKĄ stolicę KULTURY to kpina. Jak żadne miasto w Polsce ( a mieszkało się i w Warszawie 5 lat i w innych miastach) to akurat kolesiostwem, kumoterstwem i łajdactwem stoi. A przepych kulturalny jest taki, że w zwykły czwartkowy wieczór jedynym wyborem był klub Hades. W wakacje dla zwykłego mieszkańca Lublin to kulturalna pustynia. Taki wybór to parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho ho Agatko... łajdactwo nie wystatrcza trzeba wam i aparatu represji? masz chyba znajomych prokuratorów co? do dzieła zatem Agatko ja się nie boję iść do pierdla za to co myślę ty nie bój się mnie do tego pierdla wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz dobrze Przemus że mam jednego znajomego prokuratora, i to bardzo dobrze znajomego ))TYlko że on się takimi sprawami nie zajmuje. Nie, nie zamierzam Cie wsadzać. Napisałam tylko o możliwych konsekwencjach Twoich insynuacji. Jeżeli nikt jeszcze z oczernianych przez Ciebie ludzi nie podał Cie do sadu, to wynika zapewne z faktu, że nikt ie traktuje Cie poważnie, a na forach funkcjonujesz jako pewnego rodzaju folklor. Tak w ogóle to podziwiam Cie że Twoje niezmacone niczym, doskonałe mniemanie o sobie. Lublinianko - powiedz mi szczerze, czy ty przespałas ostatnie dwa lata w Lublinie? \Coś mi się wydaje że tak, bo przeciez stwierdzenie że Lublin latem jest pustynia jest bzdura tak totalną, ze az nie chce mi sie z tym polemizować. A jka nie masz co do roboty w czwartkowe wieczory, to zapraszam na bluesowe jam session do Rodos - Grolsch Pub na Weteranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Jako stała mieszkanka dzielnicy LSM w Lublinie i dobrze znając i Urząd Miasta i ludzi na szczeblach lokalnych "autorytetów" śmiem twierdzić, że wybór Lublina na EUROPEJSKĄ stolicę KULTURY to kpina. Jak żadne miasto w Polsce ( a mieszkało się i w Warszawie 5 lat i w innych miastach) to akurat kolesiostwem, kumoterstwem i łajdactwem stoi. A przepych kulturalny jest taki, że w zwykły czwartkowy wieczór jedynym wyborem był klub Hades. W wakacje dla zwykłego mieszkańca Lublin to kulturalna pustynia. Taki wybór to parodia.
Jak wytłumaczy Pani, że na tą "kulturalną pustynię" przyjeżdża mnóstwo zagranicznych turystów (5 miejsce w Polsce), że nasze wakacyjne festiwale (Inne Brzmienia, Carnaval Sztuk-Mistrzów i Jarmark Jagielloński) cieszą się uznaniem sięgającym poza granice naszego kraju? A oprócz nich odbywa się w czasie tych 2 miesięcy mnóstwo innych wydarzeń. Wystarczy tylko być otwartym, a każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet osoby, które zafiksowały się na przełomie lat 80-tych i 90-tych, bo na taki wygląda Pani przypadek - taka uwaga odnośnie tego Hadesu Ale to były piękne lata, podobnie jak piękna jest dzielnica, w której Pani ponoć mieszka, dlatego pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia gdzieś na tętniącej kulturalnym życiem ulicy naszego niebanalnego Lublina - przyszłej Europejskiej Stolicy Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja KOCHAM LUBLIN:-).KOCHAM i już!Nic nie poradzę na to,że będąc na Starym Mieście lub w Zaułku Hartwigów za każdym razem mam ciarki tak jest tam pięknie i ,nie boję się użyć tego słowa;-),magicznie!!!Oczywiście są miejsca zaniedbane ale nikt nie jest doskonały,nieprawdaż? Podobnie jak Lublinianka mogę napisać mieszkało się tu i tam ale żadne dobra materialne nie zrekompensują mi tego co odnajduję w Lublinie,bo dusza jest na wschodzie i będę szczęśliwa jeśli okaże się,że jutro WYGRA LUBLIN:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...