Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin przed komisją ESK: To był dialog

Utworzony przez Wieniawa, 20 czerwca 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
To może "lublinianka" powinna się podpisywać "warszawianka"? 5 lat w stolicy, hoho. Szmat życia. W Twoim przypadku hmm, niech zgadnę... 1/3? A może połowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze chciałam zapytać osobę podpisującą się leniak dlaczego nie odpowiada na moje pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
A ja KOCHAM LUBLIN:-).KOCHAM i już!Nic nie poradzę na to,że będąc na Starym Mieście lub w Zaułku Hartwigów za każdym razem mam ciarki tak jest tam pięknie i ,nie boję się użyć tego słowa;-),magicznie!!!Oczywiście są miejsca zaniedbane ale nikt nie jest doskonały,nieprawdaż? Podobnie jak Lublinianka mogę napisać mieszkało się tu i tam ale żadne dobra materialne nie zrekompensują mi tego co odnajduję w Lublinie,bo dusza jest na wschodzie i będę szczęśliwa jeśli okaże się,że jutro WYGRA LUBLIN:-)
Mam nadzieję, że czeka Cię jeszcze wiele szczęśliwych dni, i pamiętaj - najlepsze dopiero przed Tobą Wyrazy uszanowania dla wszystkich, którzy nie dają się naciskowi negatywnych zarazków spod znaku "trawa zawsze zieleńsza po drugiej stronie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka napisał:
Jako stała mieszkanka dzielnicy LSM w Lublinie i dobrze znając i Urząd Miasta i ludzi na szczeblach lokalnych "autorytetów" śmiem twierdzić, że wybór Lublina na EUROPEJSKĄ stolicę KULTURY to kpina. Jak żadne miasto w Polsce ( a mieszkało się i w Warszawie 5 lat i w innych miastach) to akurat kolesiostwem, kumoterstwem i łajdactwem stoi. A przepych kulturalny jest taki, że w zwykły czwartkowy wieczór jedynym wyborem był klub Hades. W wakacje dla zwykłego mieszkańca Lublin to kulturalna pustynia. Taki wybór to parodia.
zgadzam się, że bywają dni, że Lublin po 24 zamiera totalnie. pustka i wiatr gwizda. dlaczego? bo nie ma dla kogo trzymać otwartej knajpy, tetru, kina. i po to jest właśnie ESK - żeby to zmienić. co do organizacji, to myślę, że Lublina da radę, podobnie jak zobaczymy po Euro '12. nie będzie tak źle, jak nas straszą, podobnie może być z ESK w Lublinie. część infrastruktury już się buduje, resztę w pięć lat można wybudować. grunt, żeby w mieście powstały miejsca do organizacji fajnych imprez na kilka tysięcy luda. koncertów, przedstawień. Noc Kultury pokazała, że Stare Misato i Krakowskie są na to za małe. gdybyśmy dostali ESK, to i moją ulubioną imprezę w Lublinie - Inne Brzmienia - trzeba by przenieść w jakieś większe miejsce. w każdym razie ten tytuł to dla Lublina wielka szansa, jeśli ją dostaniemy i mądrze wykorzystamy, to cywilizacyjnie skoczymy kilkanaście lat naprzód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nawet na stronie Dziennika Zachodniego Polska The Times głosowałem na Lublin! To Lublin powinien wygrać - wiem, bo urodziłem się tu i mieszkałem aż do ukończenia studiów. Teraz mieszkam i pracuję w Gliwicach, ale kibicuję Lublinowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
A ja nawet na stronie Dziennika Zachodniego Polska The Times głosowałem na Lublin! To Lublin powinien wygrać - wiem, bo urodziłem się tu i mieszkałem aż do ukończenia studiów. Teraz mieszkam i pracuję w Gliwicach, ale kibicuję Lublinowi!!!
Miło słyszeć Mam nadzieję, że odwiedzisz swój dom przy okazji obchodów ESK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myslących!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka stolica?? żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaka stolica?? żenada
Stolica poważnego myślenia o kulturze, europejskiego dziedzictwa i ludzi chcących coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie transmisja w TV? wie ktos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie to pytania mi zadałaś osobo podpisująca sie jako Katarzyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
będzie transmisja w TV? wie ktos?
bedzie na tvp wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agatko oczywiście że wiem dobrze że masz układy w prokuraturze wiem tez że brak ci odwagi żeby mnie wsadzić do jakieś nowej berezy ot odreagowujesz że jest ktoś kto nie boi sie powiedzieć innym ( w tym twoim znajomym) ze są łotry i świnie prosto w ślepka i do tego jeszcze nie anonimowo ja to wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wygra Wrocław, wygrana Lublina to dopiero będzie porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misza napisał:
Mam nadzieję, że wygra Wrocław, wygrana Lublina to dopiero będzie porażka...
Też mam taką nadzieję bo Lublin nawet się nie umywa do Wrocławia, to zapuszczone wschodnie miasto w którym trzeba jeszcze dużo zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też mam taką nadzieję bo Lublin nawet się nie umywa do Wrocławia, to zapuszczone wschodnie miasto w którym trzeba jeszcze dużo zmienić.
napisaly zakompleksione urzedasy, które nigdy w lublinie nie były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami tytuły dostaje się trochę na wyrost, aby wykazać, że rzeczywiście zasługuje się na to, takie podejście jury może być szansą dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli gośc wylączyl mikrofon marszałkowi wojewodztwa w czasie prezentacji to znaczy ze gadal glupoty i typ go nei chcial juz sluchac. PORAZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jako ESK? Śmieszne. Wystarczy poczytac wasze posty: jeśli ktoś ma inne zdanie (Leniak, inni), to od razu trzeba zgnoic, zwymyślac, zwyzywac od PiS-owców, poradzic aby się wyprowadził z Lublyna, jeśli się nie podoba, etc. I jeszcze te powoływania się na znajomości w prokuraturze, itp. ŻENADA, najpierw nauczcie się kultury, a dopiero później kandydowania do ESK. P.S. A ja mam znajomego menela, jest CZŁOWIEKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baza hotelowa w porownaniu do innych miast kandydujacych jest znikoma w tubtinie gdzie ci turysci mieli by nocowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...