Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin przed komisją ESK: To był dialog

Utworzony przez Wieniawa, 20 czerwca 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Tak! Tylko mi się wydaje, że chodzi tu o to aby to miasto przez zwycięstwo właśnie dostało szanse na zmianę wizerunku . Wrocław tej szansy nie potrzebuje tak bardzo jak Lublin. Ja sobie to porównuje trochę z Euro 2012. Gdy zostało Polsce przyznane to stadionów nie było, a w 2012 będą. I man nadzieje że w Lublinie do 2016 tez wiele się zmieni.Tylko trzeba trochę optymistycznie na to spojrzeć. Bo starówkę mamy piekną , wiele osób które przyjezdzają twierdza ze Lublin jest ładnym miastem i chwalą tez mieszkanców. Trzeba dla Lublina jakąś droge obrać i niech to będzie droga kultury i turystyki bo miastem biznesu to nie jesteśmy. Gdybyśmy wygrali to więcej kasy z UE musiało by do nas płynąć .Wiec trzeba trzymać kciuki:)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to tamto, Lublin sobie zasłużył na ten zaszczyt! Powinniśmy dostać tę szanse, jak na biedne województwo dużo się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Lublin jako ESK? Śmieszne. Wystarczy poczytac wasze posty: jeśli ktoś ma inne zdanie (Leniak, inni), to od razu trzeba zgnoic, zwymyślac, zwyzywac od PiS-owców, poradzic aby się wyprowadził z Lublyna, jeśli się nie podoba, etc. I jeszcze te powoływania się na znajomości w prokuraturze, itp. ŻENADA, najpierw nauczcie się kultury, a dopiero później kandydowania do ESK. P.S. A ja mam znajomego menela, jest CZŁOWIEKIEM.
Pisz z sensem to nikt nie będzie Cię krytykował. W postach Leniaka nie ma żadnych argumentów tylko wylewanie swoich życiowych frustracji i plucie jadem na wszystkich. Komentarze na forach internetowych nie mają żadnego znaczenia z punktu widzenia ESK także Twoja obserwacja niewiele wnosi do tematu. Ale jeżeli one są dla Ciebie aż tak ważne, to porównaj sobie komentarze z innych miast, a zobaczysz, że wcale tak źle nie wypadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin miasto nepotyzmu napisał:
baza hotelowa w porownaniu do innych miast kandydujacych jest znikoma w tubtinie gdzie ci turysci mieli by nocowac?
Mamy aż 5 lat żeby ją poprawić, a już teraz gdzieś te kilkaset tysięcy turystów odwiedzających nas w ciągu roku jakoś nie ma problemów z akomodacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heja Ludziska pozytywnie myślący o Lublinie nie przejmujcie się jakimiś Lenkami czy innymi anonimami którzy źle życzą co do ESK. Oni nigdy niczego nie osiągneli i nie osiągną są biednymi małymi szarymi ludzkiami dla których możliwość napisania czegoś na forum jest jedyną rzeczą na jaką sobie mogą pozwolić. Mimo iż mieszkam w Puławach 3 mam kciuki za Lublin i mu kibicuję i szczerze powiem głęboko w dup.ie mam lelków i całą rzesze innych pesymistów i Wam też tak radzę olejcie ich. Może i nie dorastamy Wrocławowi, Wawie czy Gdańskowi jeśli chodzi o infrastrukturę czy zaplecze kulturowe ale uważam że to właśnie Lublin powinnien dostać ten tytuł ESK mamy bogatą historię,piękne miasto (poza pks) i ludzi którzy chcą coś zmienić i zrobić w przeciwieństwie do zakompleksionych Lelków i innych jego pokroju. PUŁAWY 3 MAJĄ KCIUKI ZA LUBLINEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnych nie lubię, bo są nie fajni Ten ich fajowski ton jest nie dla mnie Nie obwiniam i się nie czepiam Choć unikam i uciekam Miłych nie lubię, choć mają dobre chęci... ... cukier dośc mało krzepi a przy tym paskudnie sie lepi Czyli nie fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I <3 Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biust Lublin? hmm (trzeba kliknąc w słowo Biust)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku o ogranczonym potencjale oraz zawezonej podswiadomosci bo inaczej nazwac tego nie moge, widze, iz bardzo Ci zalezy na tym azeby wyprowadzic kogokolwiek z rownowagi. Dlatego mam dla Ciebie najlepsze rozwiazanie jakie tylko moze byc w stosunku to interakcji spolecznych tutaj panujacych. Bowiem ja, zazwyczaj gdy znajduje sie w miejscu niekonecznie przez moja nature czlowiecza porzadanym - nie przebywam w nim a takze nie interesuje sie jego dzialaniem. To samo radze zrobic i Tobie, chocby dla lepszego samopoczucia. Wyjrzyj zatem przez okno, niech slonce spowieli Twoje lico oraz miejscowosc w ktorej mieszkasz, wyjdz na dwor i jak juz tak bardzo o tych piersiach wspominasz chwyc wymiona swojej krowy znajdujacej sie w oborze nieopodal gospodarstwa i siedz tam gdzie to wlasnie poczuwasz sie najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasami dość już mamczasami mam was was dość (to też jest link)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy człowiek podpisujący się "przemek leniak" ma,że tak powiem,równo pod sufitem?Jego wypowiedzi są dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cr napisał:
Mam nadzieję, że czeka Cię jeszcze wiele szczęśliwych dni, i pamiętaj - najlepsze dopiero przed Tobą Wyrazy uszanowania dla wszystkich, którzy nie dają się naciskowi negatywnych zarazków spod znaku "trawa zawsze zieleńsza po drugiej stronie"
Na zarazki są sposoby,medycyna daje obecnie duże możliwości;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...