Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Przy ul. Wodopojnej powstanie nowy biurowiec

Utworzony przez ja, 20 sierpnia 2009 o 07:42 Powrót do artykułu
jestem za !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko po co, po co tyle zbędnych urzędników, IPN powinien być jeden na region-na 3,4 województwa, a nawet 1 w kraju
0
Smętne kaczory już nie wrócą, więc idę o zakład że nie dostaną kasy - bo i na co i po co.
0
Takich inwestycji jak najmniej. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na jakiś sensowny historyczny program edukacyjny, czy szkolenie nauczycieli historii!
0
może by tak dofinansować jakiś teatr w budowie? muzeum?, ufundować jakieś stypendium zamiast znowu pchać kasę w tych darmozjadów?
0
Najgorsze jest to że ten przybytek polityczno-historycznej rozpusty powstałby z pieniędzy podatników, w czasach gdy brakuje pieniędzy na służbe zdrowia, remonty dróg i inne naprawdę potrzebne wydatki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: