Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To mi uświadomiło, jak niebezpiecznie jest w Lublinie pod drutami trakcji trolejbusowej ;(,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za rządów ;Premier Kopacz intensywne opady śniegu spowodowały zerwanie sieci energetycznej pani kandydat Szydło PIAŁA gdzie jest Kopacz.Ja zadaję pytanie gdzie jest Premier Szydło bo przewrociło się drzewo z powodu wichury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoznilem sie na zajecia. Jak bede miec warunek to kogo moge pozwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoznilem sie na zajecia. Jak bede miec warunek to kogo moge pozwać?
Prezydenta. Wyciął te drzewa, które były dobre i nikomu nie zagrażały. Zostawił te, które mogą zabić. Widać wszystko na obrazkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to prezydent wycina drzewa .. he he bierze pile i tnie te ktore mu sie podoba.. ludzie zero wiedzy na temat a do marudzenia pierwsi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE DRZEWA POSZŁY NA JAKIŚ BIZNES ,STARE ZOSTAŁY JAK KIEDYŚ NA DWORCU POŁUDNIOWYM, HA,HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest drzewo? Fajne majom drabiny do wchodzenia na KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wtedy wracałem do chałupy z uczelni. Kilka minut autobus stał w korku. Od skrzyżowania z Sowińskiego, aż do przystanku przy KUL chyba z dziesięć autobusów yło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...