Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w międzyczasie miliony muzułmanów śmieją się z tych "bezlitosnych reakcji" Europejczyków na kolejną bezkarną masakrę w stolicy jednego z najważniejszych krajów Europy. Niech prezydent Żuk na twitterze jeszcze sobie ustawi flagę Francji, to Państwo Islamskie nazajutrz z pewnością skapituluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie barwy Turcji i Rosji, dla uczczenia ofiar zamachu w Ankarze i zniszczenia Airbusa? Dzielimy ofiary IS na lepsze i gorsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w międzyczasie miliony muzułmanów śmieją się z tych "bezlitosnych reakcji" Europejczyków na kolejną bezkarną masakrę w stolicy jednego z najważniejszych krajów Europy. Niech prezydent Żuk na twitterze jeszcze sobie ustawi flagę Francji, to Państwo Islamskie nazajutrz z pewnością skapituluje.
  Brwa dla Ciebie najmądrzejszy Panie , który powstrzymuje terrorystów ISIS pierd.... głupoty na forach DW. Wielkie braw Mistrzu. Prowadź do zwycięstwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu to islamskich imigrantów zaprosiła ewa? 7000? 12000? To teraz na kolana opluwające nowy rząd kundle. I proście PiS żeby znalazł możliwość skutecznego wycofania się z podpisanych przez nią zobowiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie sprawcy tylko emigranci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie kolory były, jak doszłomdo tregedii Smoleńskiej? Nie było, bo… ..co? Aha, chodzi o priorytety i kategorię ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w międzyczasie miliony muzułmanów śmieją się z tych "bezlitosnych reakcji" Europejczyków na kolejną bezkarną masakrę w stolicy jednego z najważniejszych krajów Europy. Niech prezydent Żuk na twitterze jeszcze sobie ustawi flagę Francji, to Państwo Islamskie nazajutrz z pewnością skapituluje.
Rozróżniasz coś takiego jak gesty solidarności z ofiarami od odwetu? Normalni ludzie solidaryzują się z ofiarami zamachów i po prostu im współczują okazując to w ten czy inny sposób. A jeśli masz ochotę weź swój podręczny czołg z szuflady i jedź atakować pozycje ISIS w Syrii arbo Iraku. Jak dzisiaj wyjedziesz to za kilka dni będziesz na miejscu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie kolory były, jak doszłomdo tregedii Smoleńskiej? Nie było, bo… ..co? Aha, chodzi o priorytety i kategorię ofiar.
nie pitol patałachu, żałoba narodowa ogłoszona była w wielu krajach po katastrofie smoleńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifestacja to będzie jutro w poniedziałek o 14 pod Ratuszem pod hasłem "dość terroru. Europo powstań z kolan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze golonych wielbicieli pis rodem z NSDAP zaczynam się wstydzić . Boję się że ktoś może mnie utożsamiać z takimi poglądami tylko dlatego ze jestem Polką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś paranoja zupełna. Sami są sobie winni. 0 współczucia. Po co zabijali Kadafiego po co wtrącali się do arabów. Na siłę chcieli wprowadzać demokracje tam gdzie jej nie chcą. Jak w Rosja mordowała ludzi co się działo nic. Zachód olał sprawę, a jak zginęło kilkudziesięciu francuzów lament na cały świat. Śmieszni jesteście wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w międzyczasie miliony muzułmanów śmieją się z tych "bezlitosnych reakcji" Europejczyków na kolejną bezkarną masakrę w stolicy jednego z najważniejszych krajów Europy. Niech prezydent Żuk na twitterze jeszcze sobie ustawi flagę Francji, to Państwo Islamskie nazajutrz z pewnością skapituluje.
Znowu pisowskie bezczelne kłamstwa. Tylko psychopaci i zboczeńcy mogą cieszyć się z tej tragedii.  http://qz.com/550104/muslims-around-the-world-condemn-terrorism-after-the-paris-attacks/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze golonych wielbicieli pis rodem z NSDAP zaczynam się wstydzić . Boję się że ktoś może mnie utożsamiać z takimi poglądami tylko dlatego ze jestem Polką
To pomódl się do Lenina,. On był ojciem internacjonalizmu, czyli… multikulti (tak się dziś nazywa internwcjonalizm).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze golonych wielbicieli pis rodem z NSDAP zaczynam się wstydzić . Boję się że ktoś może mnie utożsamiać z takimi poglądami tylko dlatego ze jestem Polką
  Zauważ, że jesteś ofiarą prania mózgów przez media. Zadaj sobie pytanie i odpowiedz: w czym PO rzekomo jest lepsze od PiS? Co możesz zarzucić ekipie, która zdradzała nasze interesy, a co nowemu rządowi? Bez argumentów można się przekrzykiwać. Na argumenty ponosisz sromotną porażkę - bo nie potrafisz w żaden sensowny sposób uzasadnić swojej zainputowanej nienawiści do PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Lenin , jakie po .ludzie wam się wszystko kojarzy z jednym. Ograniczone horyzonty i lasowanie na potęgę. Wasze a może twoje wypowiedzi są rodem z broszur politbiura. Jakaś chora propaganda. Proponuję kolejny marsz nienawiści najlepiej z pochodniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Lenin , jakie po .ludzie wam się wszystko kojarzy z jednym. Ograniczone horyzonty i lasowanie na potęgę. Wasze a może twoje wypowiedzi są rodem z broszur politbiura. Jakaś chora propaganda. Proponuję kolejny marsz nienawiści najlepiej z pochodniami
Niestety Lenin jest ojcem internacjonalizmu :-)) Zakochałeś/aś się w ideologii, a nienwiesz kto jest jej ojcem? Oj, nie uważało się na lekcji historii. Braki wiedzy -tym dziś się imponuje na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudy... dziecko się jednego trudnego wyrazu nauczyło i bawi się w filozofa. Niech zgadne późne gimnazjum czy może juz zawodu się uczysz. Napewno jesteś liderem wśród swoich kolegów kiboli i robisz za intelektualistę na zebraniach onr. Świetlaną przyszłość przed tobą. Ja w każdym razie proponuję wycieczkę na Majdanek może cię oświeci do czego prowadzi nienawiść . A jak nie to może się lepiej poczujesz pękając z dumy pod wieżyczka strzelnicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze golonych wielbicieli pis rodem z NSDAP zaczynam się wstydzić . Boję się że ktoś może mnie utożsamiać z takimi poglądami tylko dlatego ze jestem Polką
Polska się wstydzi za ciebie, że jesteś tępym zmanipulowanym lemingiem. Jeśli ci się tutaj nie podoba to przecież wiesz, że droga do lepszego dla ciebie kraju wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu prezydentowi przez usta nie przejdzie kto zabił tych ludzi? Terroryści? Jacy? Ta ptatformiana poprawność polityczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Duda twierdzi, że w PL nie ma zagrożenia...... i moim zdaniem bez względu na wasze komentarze i sympatie polityczne słowa prezydenta są wyrazem.... naiwności - tak myślę. Czyli co? Mamy się nie bać i zająć typowymi sprawami "ważnymi" dla Polaków - czyli budowaniem pomników smoleńskich i wymianą kierownictwa w spółkach skarbu państwa, tak? Zagrożenie jest - co pokazał przykład Francji, a bagatelizowanie tego to wyraz głupoty.   Wpuszczanie uchodźców do Europy to pomyłka. To jak wpuszczać wilka do klatki z psami...... tego się nie robi.... wcześniej czy później się pogryzą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...