Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajne filmy, więc dobrze że taka promocja będzie, bo gazety mało piszą o dzielnicowych wyborach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie chodzi o fajny film, tylko o to żeby Łątka dał zarobić koledze!
0
Beda kolejni bezradni radni???
0
Są tym organem, który jest najbliżej mieszkańcówDobre;)Zwłaszcza Rada dzielnicy "Za cukrownią"jest blisko mieszkańców.... Wiekowy pan,malkontent,niezorientowana pani przewodnicząca,której największym marzeniem jest otworzenie kafejki internetowej(nie wiem po co,skoro prawie wszyscy mają internet od kilku lat),i pan zainteresowany tylko swoim biznesem umiejscowionym przy Krochmalnej.Kto ich wybrał-nie wiem?Nie wiem,czy udało im się cokolwiek załatwić komuś.Jeśli tak-to proszę o sygnał-bo może ja się ich czepiam? Jest tyle potrzeb na dzielnicy-a oni twierdzą,że w zasadzie to miasto się na nic nie zgodzi-bo to idzie do wyburzenia....Jakiego wyburzenia ja się pytam?/???Tu trzeba przede wszystkim Rady z "jajem" a nie nawiedzonych i emerytów,którym nic się nie chce. Teraz będą mieli raj-stadion!Jeszcze z miesiąc i okaże się,że to dzięki naszej radzie takie dobro spłynęło na dzielnicę. Aaa-zapomniałem o placu zabaw,na skwerze przy Kościele-to ich zasługa.Idealne miejsce dla miejscowych pijaczków i ćpunków. I jeszcze ma być(a może już jest?)boisko z prawdziwego zdarzenia,zamykane na klucz.Tyle,że to boisko to raczej zasługa dyrekcji szkoły a nie rady dzielnicy. A gdzie kanalizacja ściekowa,gdzie normalne dojścia do domostw,chodniki,gdzie kontenery na śmieci??????To są podstawowe problemy dzielnicy i tutaj zacznijcie działać drodzy państwo.Powodzenia!
0
Nie czepiaj się-mnie Pani Przewodnicząca pomogła ....powiedziała do kogo skierować pismo ,nawet dostałam odpowiedź z UM.Niestety nikt nie wywiązał się z obietnicy-uliczkę utwardzaliśmy sobie sami...... I też się mocno zastanawiam-po co właściwie nam ta Rada????????
0
"Chcemy, żeby frekwencja w wyborach była jak największa. Bo rady dzielnic są potrzebne nawet, jeśli nikt nie chodzi na wybory. Są tym organem, który jest najbliżej mieszkańców...."Jako podatnik,mieszkaniec,człowiek pytam DO CZEGO są potrzebne RD,skoro sami musimy załatwiać wszelkie sprawy.
0
Piekna jest ta reklama....
0
Mi tez się bardzo podoba! i Ci słodcy staruszkowie... świetna robota
0
Dobrze, że reklamy w Lublinie mają nareszcie wysoki poziom...to wielka sztuka stworzyć coś tak dobrego na taki temat:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: