Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Reklamowy chaos jeszcze potrwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2017 o 20:17 Powrót do artykułu
te reklamy to jak tapeta na twarzy u ładnej dziewczyny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest "natłok". To już jest kosmos. Nikt tego szajsu nie czyta, bo tego nie da sie przeczytać. Branża reklamowa to debile, bo myślą, ze jest skuteczne.
0
Byłem kiedys na takich konsultacjach. Ile ludzi tyle pomysłow i nic sie nie udało uzgodnić, przestałem chodzić...
0
undefined napisał:
To nie jest "natłok". To już jest kosmos. Nikt tego szajsu nie czyta, bo tego nie da sie przeczytać. Branża reklamowa to debile, bo myślą, ze jest skuteczne.
 to nie branża , tylko zleceniodawcy , czyli kapitał :) pieniądz psuje wiele rzeczy
0
Moim zdaniem to wszystkie te tablice reklamowe powinnin usunąć. Szpecą krajobraz, często pogarszają widoczność. Proszę pojechać np. do krajów skandynawskich. Tam poradzono sobie z tym badziewiem
0
dlaczego tylko centrum??? my tez nie chcemy tego syfu na osiedlu!!!
0
Ja też nie życzę sobie tego syfu przy targu naWileńskiej i przy rondzie Zana z wileńską - Ok jest koszmar, osiedla, drzew, zieleni nie widać - bilbordy ustawione 3 jeden na drugim... KOSZMAR!!!
0
istniejące już tablice musiałyby być usunięte w ciągu dwóch lat. ... To ŻART???? dwa lata mamy czekać aż ktoś zdejmie te śmieci koszmar reklamowy powinien być już dawno naprawiony Panie Żuk weś się pan do roboty i zacznij wreszcie dbać o wizerunek miasta bo koszmar bilbordowi i syf na dworcu PKS mu nie pomaga. Czas oczyścić Lublin z syfuy
0
Na osiedlach ludzie też nie chcą tego reklamowego syfu!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: