Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W dupach się nie poprzewracało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo decydowac powinni ludzie kompetentni i sami mający doświadczenie z korzystania ze ścieżek rowerowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odchrzanić się od Żuka, co rowerarze ciągle coś chcą - kto za to zapłaci ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
38 % 1 Jak zwykle urzędnicy biorą pieniądze tylko za co ??? jak widać w głosowaniu pała !!! dla urzędników :) I gdzie te ścieżki rowerowe ??? Marszałek dzisiaj choinki darmo rozdaje za czyje to pieniądze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo te ściezki zwietrzeja z asfaltu a słupki powycinaja złomiarze i wkońcu bedzie spokoj z tymi rowerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość osób jeżdżących samochodami nie szanuje rowerzystów ani nawet pieszych. Dlatego powstają ścieżki. Lepiej żeby zamiast budowania ścieżek dla rowerzystów poprawić kulture jazdy naszych kierowców. Wystarczy tylko zwiększyć kary zarówno dla pieszych, rowerzystów i kierowców- to pomoże. Każdy bedzie sie starał by było bezpiecznie. Za najmniejsze wykroczenie np 5000zł zamienne na prace spoleczne. wtedy nie potrzeba by było sciezek po których nie zawsze jezdzi się komfortowo bo robią je osoby które z nich nie korzystają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja podziękowałbym idiotom, którzy nie dali wjazdu z Al. Solidarności na drogi serwisowe przy Expresowej trasie! Wyjeżdżając koło botanika powinien być zjazd na serwisową drogę ! A jest ścieżka dla rowerów! Widziałem na niej ich kilka ! Zobaczcie jak kończą się drogi serwisowe przy nowej trasie! W Polu ! Zakrety 90stopni x 3 na 300m!!!!! Kasa poszła na ścieżki, też potrzebne, ale jakaś logika, kolejność???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum miasta nie ma prawie wcale ścieżek rowerowych. Dojazdy do większości stacji roweru miejskiego też tylko po chodnikach. Żadnych akcji edukacyjnych robionych przez miasto a korki paraliżują miasto. Z drugiej strony na jedynej sensownej ścieżce, wzdłuż Bystrzycy tłumy, już teraz ta trasa jest za wąska, wypadków coraz więcej. Kowalik znowu był zbyt łaskawy dla naszej kochanej władzy... Pała się należy. Rozmawiałem z cyklistą z Holandii o jeździe w Lublinie na rowerze. To nie była długa rozmowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści nie znają zasad ruchu drogowego i myślą, że są poza prawem, a w Internetach leczą kompleksy "kierofcy nie szanójom ROWERZYSTÓW, podludzie, do obozów konc- reedukacyjnych przymusowo wcielić na roboty, 1000 km ścieżek rowerowych niech postawią pod każde drzwi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem rowerzystą. ale tez kierowca. im dłużej czytam o problemach rowerzystów rzygać mi sie nimi chce i wstydze sie tego roweru. to tak jak z pedałami. kiedys byłem bardzo tolerancyjny, ale kiedy zaczeli mi wyglądac z lodówki i nie było dnia bez pedała w telewizorze stałem sie mniej tolerancyjny. i teraz nazywam ich po prostu pedałami. i kazdy pedał ktory mi napisze w odpowiedzi an mój komentaarz że nie byłem tolerancyjny dostanie w łeb i kopa. bo mnie denerwujecie. to samo dotyczy rowerzystów. ogarnijcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach się nie poprzewracało?
Chyba tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalik żądał upublicznienia (w prasie) wszystkich pracowników zatrudnionych na etatach urzędniczych, we wszystkich spółkach miejskich, pracowników szkół, przedszkoli, szpitali, pkp, itd. Nie dostał, więc się mści i nic mu nie pasuje. Dla niego Lublin jest najgorszym miastem pod każdym względem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie komentarzem, polscy kierowcy nie szanuja ani rowerzystow ani pieszych. Sciezki faktycznie sa po zeby uciec przed chamstwem na ulicy. Gdyby bylo normalnie nie trzebaby ich budowac. Natomiast nie moge sie zgodzic z tym, ze tam gdzie nie ma sciezek to jezdzimy po chodnikach. Tak nie wolno. Jezdzimy tylko ulicami. Korkow to nie zwiekszy bo korki sa od zbyt duzej ilosci samochodow, a nie od rowerow. Chodniki tylko dla pieszych sa i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóję za politykę rowerową mógł Żukowi wystawić jedynie ktoś pokroju Krzysztofa Kowalika z PiS-owskiej Fundacji "Wolności". Każdy normalny, w miarę obiektywny i nieuwikłany w politykę mieszkaniec tego miasta, puka się z politowaniem w głowę i z takiej oceny się głośno śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóję za politykę rowerową mógł Żukowi wystawić jedynie ktoś pokroju Krzysztofa Kowalika z PiS-owskiej Fundacji "Wolności". Każdy normalny, w miarę obiektywny i nieuwikłany w politykę mieszkaniec tego miasta, puka się z politowaniem w głowę i z takiej oceny się głośno śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zrobienia jest jeszcze sporo, zgadzam się ... ale dwója? ocenę chyba wystawiali jacyś zagorzali fanatycy Dudy i Szydło... bo nie da się nie zauważyć, że to pierwsze władze które coś robią w temacie rowerzystów, poprzednie solidarnie temat olewały - nie było ścieżek, kontrapasów, wypożyczalni itd w skrócie NIE BYŁO NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści pierw niech przestaną jeździć chodnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul Dr Mecz. Majdanka ścieżka kończy się podobnie jak na zdjęciu , sporo takich miejsc w Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem rowerzystą. ale tez kierowca. im dłużej czytam o problemach rowerzystów rzygać mi sie nimi chce i wstydze sie tego roweru. to tak jak z pedałami. kiedys byłem bardzo tolerancyjny, ale kiedy zaczeli mi wyglądac z lodówki i nie było dnia bez pedała w telewizorze stałem sie mniej tolerancyjny. i teraz nazywam ich po prostu pedałami. i kazdy pedał ktory mi napisze w odpowiedzi an mój komentaarz że nie byłem tolerancyjny dostanie w łeb i kopa. bo mnie denerwujecie. to samo dotyczy rowerzystów. ogarnijcie sie.
Już się boimy. buuuu pedałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujcie pojeździć rowerem po drogach serwisowych koło węzła sławin i potem nową dwupasmówką do wilowej.....niemożliwe... drogi serwisowe nie tworzą systemu natomiast mają doprowadzić wjazd do każdej posesji nawet tej nieużywanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...