Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na ul Dr Mecz. Majdanka ścieżka kończy się podobnie jak na zdjęciu , sporo takich miejsc w Lublinie .
A jak się ma k^%$wa kończyć? Jest początek to jest i koniec, logiczne. Naprawdę się rowerowcom poprzewracało między pośladkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontujcie odcinek ścieżki rowerowo-pieszej wzdłuż Bystrzycy miedzy mostami na al.Tysiąclecia i Mełgiewskiej, gdyż dojdzie tam do tragedii. Ścieżka tam jest wąska, nierówna, przechylona, ma boczne wyrwy asfaltu i nie zabezpieczona barierkami od wąwozu. Może należałoby ją trochę poszerzyć w trakcie remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że żelazny elektorat Żuka zaczyna się odwracać do niego plecami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że ktoś podejmuje się dokonania społecznej oceny, to jest realna szansa na to by w przyszłości miasto jako zamawiający przykładało wagę do tego, jak wydaje nasze wspólne pieniądze   zupełnie nie rozumiem skąd to oburzenie kierowców - przecież to pośrednio w waszym interesie   niby rzekomo nikt na rowerach nie jeździ a co artykuł to lawina komentarzy i ożywiona dyskusja, w której nawięcej o rowerach mają do powiedzenia kierowcy :)   pax, pax między chreścijany, mniej jadu moi kochani a więcej empatii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać większość czytelników jest jeszcze bardziej surowa w ocenie lubelskich inwestycji rowerowych. Panie prezydencie Żuk, na prawdę warto słuchać dobrych rad. I tylko mali politykierzy traktują to osobiście i trollują tu czy tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się ma k^%$wa kończyć? Jest początek to jest i koniec, logiczne. Naprawdę się rowerowcom poprzewracało między pośladkami.
borysku nie denerwuj się już tak :) Jakbyś jeździł rowerem to byś widział że koniec ścieżki jest znienacka przy ulicy Wrońskiej i Dr. Mcz. Majdanka i nie ma możliwości bezpiecznego dojazdu do ścieżki łączącej się przy  ul Fabrycznej i ul Zamojskiej , stamtąd jak byś nie wiedział jest najbardziej popularna trasa nad zalew .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że ktoś podejmuje się dokonania społecznej oceny, to jest realna szansa na to by w przyszłości miasto jako zamawiający przykładało wagę do tego, jak wydaje nasze wspólne pieniądze   zupełnie nie rozumiem skąd to oburzenie kierowców - przecież to pośrednio w waszym interesie   niby rzekomo nikt na rowerach nie jeździ a co artykuł to lawina komentarzy i ożywiona dyskusja, w której nawięcej o rowerach mają do powiedzenia kierowcy :)   pax, pax między chreścijany, mniej jadu moi kochani a więcej empatii
"dobrze, że ktoś podejmuje się dokonania społecznej oceny, to jest realna szansa na to by w przyszłości miasto jako zamawiający przykładało wagę do tego, jak wydaje nasze wspólne pieniądze"   Mylisz się, jak tylko zaczęły powstawać w Lublinie pierwsze ścieżki było głośno o kostce , że nietrwała ,śliska w okresie jesienno zimowym i nietrudno o wypadek ale urzędnik wie lepiej , bo jak wiele osób pamięta to dzięki  bardzo bliskim układom i towarzyszek i towarzyszy kostka i tak zaległa , urzędnik wie przecież najlepiej  i poparł słuszna decyzje a że nie jest to właściwa nawierzchnia pod rowerowe trasy o tym już nikt przecież nie będzie wspominał . Była debata kilka lat temu i co są zmiany ? Mało tego ostatnio promuje sie malowanie pasow na wytłuczona nawierzchnie gdzie rowerzysta nie wiedze gdzie doły , kałuze , tak jest np ul Dunikowskiego koło szpitala kolejowego czy na ul Grygowej na moście gdzie dodatkowo nie działa 5 !!! latarni po kolei .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że ktoś podejmuje się dokonania społecznej oceny, to jest realna szansa na to by w przyszłości miasto jako zamawiający przykładało wagę do tego, jak wydaje nasze wspólne pieniądze   zupełnie nie rozumiem skąd to oburzenie kierowców - przecież to pośrednio w waszym interesie   niby rzekomo nikt na rowerach nie jeździ a co artykuł to lawina komentarzy i ożywiona dyskusja, w której nawięcej o rowerach mają do powiedzenia kierowcy :)   pax, pax między chreścijany, mniej jadu moi kochani a więcej empatii
"dobrze, że ktoś podejmuje się dokonania społecznej oceny, to jest realna szansa na to by w przyszłości miasto jako zamawiający przykładało wagę do tego, jak wydaje nasze wspólne pieniądze"   Mylisz się, jak tylko zaczęły powstawać w Lublinie pierwsze ścieżki było głośno o kostce , że nietrwała ,śliska w okresie jesienno zimowym i nietrudno o wypadek ale urzędnik wie lepiej , bo jak wiele osób pamięta to dzięki  bardzo bliskim układom i towarzyszek i towarzyszy kostka i tak zaległa , urzędnik wie przecież najlepiej  i poparł słuszna decyzje a że nie jest to właściwa nawierzchnia pod rowerowe trasy o tym już nikt przecież nie będzie wspominał . Była debata kilka lat temu i co są zmiany ?   Mało tego ostatnio promuje się malowanie pasów na wytłuczoną nawierzchnie gdzie rowerzysta nie wiedze , tylko omija to szerokim łukiem gdzie doły , kałuże i tak jest np ul Dunikowskiego koło szpitala kolejowego czy na ul Grygowej na moście gdzie dodatkowo nie działa 5 !!! latarni po kolei i ciemno jest jak w d.pie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem rowerzystą. ale tez kierowca. im dłużej czytam o problemach rowerzystów rzygać mi sie nimi chce i wstydze sie tego roweru. to tak jak z pedałami. kiedys byłem bardzo tolerancyjny, ale kiedy zaczeli mi wyglądac z lodówki i nie było dnia bez pedała w telewizorze stałem sie mniej tolerancyjny. i teraz nazywam ich po prostu pedałami. i kazdy pedał ktory mi napisze w odpowiedzi an mój komentaarz że nie byłem tolerancyjny dostanie w łeb i kopa. bo mnie denerwujecie. to samo dotyczy rowerzystów. ogarnijcie sie.
Sam się ogarnij PEDALE SAMOCHODOWY. TAKICH TO TYLKO LECZYĆ ALBO PRZEROBIĆ NA PASZĘ> TO TY MOŻESZ DOSTAC KOPA I dalej szkoda pisać - TY BUCU!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...