Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, koszt dobrej nowoczesnej kotłowni do domku o powierzchni ok. 200m2 to ok 10 000zł. Mówię tu o dobrym piecu, pod warunkiem posiadania przyłącza gazowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie zastanawiam się nad powrotem do opalania węglem. Obecnie mam piec gazowy dwufunkcyjny (już drugi, pierwszy dokonał żywota po 10 latach prac), ale rachunki za gaz są bardzo wysokie. Na moje małe mieszkanko - około 30 mkw - płacę 500 - 600 zł co dwa miesiące w sezonie zimowym. Mieszkanko znajduje się w starej kamienicy w okolicach Kunickiego. Ociepliłam ściany. Ale rachunki za bardzo nie spadły. Ponoć gaz ma być tańszy, ale znając zakład gazowniczy, zaraz sobie odbiorą moje nadpłaty (rozliczenie roczne) na jakieś przesyły. Dlatego coraz poważniej myślę o zainstalowaniu kominka lub kozy, a nawet pieca kaflowego na węgiel i drzewo. Będzie taniej i wcale nie zimniej. Niestety w miejscu, gdzie mieszkam nie ma możliwości podłączenia się do co miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z powody twojej zapiekłości politycznej, względnie fanatyzmu, ja mam się truć twoimi smrodami węglowymi, to tak ci mile zdrowie bliźniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że o tych dotacjach nikt nie informowal przed zakończeniem terminu składania wniosków. Szkoda tez, że w systemie nie uwzgledniono punktów za dodoatkowe wykorzystanie źródeł energii odnawialnej np. kolektorów. To błąd, bo ten rodzaj ogrzewania się rozwija. Możecie poczytać na biolubelskie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było info w dzienniku:) http://www.dziennikw...UBLIN/121129552 tez sie z poczatku zapieniłem ze pewnie nie było ale lubie weryfikowac informacje a nie puszcza dalej pane i wszystko było;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...