Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rynek już jest nasycony, ale marketów nadal przybywa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 o 12:22 Powrót do artykułu
moim zdaniem - drogo i nie świeżo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin...kraina blaszaków i ciucholandów...
0
Lublin jest juz przesycony,a nie tylko nasycony marketami.Będzie miało co upadać.Z dużym hukiem otwierane,z wielkim hukiem będą zamykane
0
IKEA zostanie wybudowana i na razie to powinno być wszystko
0
jaki nasycony w 17 tysięcznym Hrubieszowie jest 10 marketów
0
Nie bez powodu o Lublinie mówi się, że to miasto galerii i marketów :P
0
Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeżeli się myle ale przynajmiej w moim odczuciu gdyby było w Lublinie przesycenie to żaden inwestor od kilku lat by nic nie budował no chyba, że byłby niepoczytalny. Osobiście słyszłem wielokrotnie, że centra handlowe w Lublinie są puste ale jakoś tego nie widzę może tylko ja mam takie szczęcie ale zawsze kiedy odwiedzam jakieś centrum handlowe w LBN jest pełno ludzi nie wspominając o wyprzedaż,nocach zakupów i tak dalej gdzie czasami trzeba odstać swoje w kolejce. 
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lublin...kraina blaszaków i ciucholandów...
Domyślam, że pisząc blaszaki miała/miał Pani/Pan na myśli mini busy służące do komunikacji między miastowej. Pragnę przypomnieć, że to właśnie między innymi one są jednym ze źródeł napędzania koniunktury ponieważ to właśnie w nich przyjeżdżają ludzie na uczelnie oraz do pracy nie wspominając o turystach. Poza tym przez to, że te blaszki są właściwe w centrum miasta na dworcu jedno z centrów ma duży przychód ponieważ w dużej mierze ludzie idą tam prosto z tego blaszka... 
0
jaki nasycony  w 17 tysięcznym Hrubieszowie jest 10 marketów
tylko że ile % klientów stanowią tam ukraińcy...
0
"Wystarczy jednak spojrzeć na ulicę Lubartowską, Narutowicza, Kunickiego. Handel stamtąd znika." .... bo centrum Lublina już zamiera. I będzie jeszcze gorzej. Ludzie wydają tam kasę tylko w knajpach. A niektóre z nich też ledwo przędą.
-1
Prze wojną w każdej wsi była karczma u Joska i sklep u Moszego,za umaczanie kromki chleba w "ropie"sledzi na smak w wigilię kosztowało 1 zł tyle co 1 kg cukru.Teraz przy konkurencji będziemy mieli za darmo.
-1
A dlaczego nie ma drugiego marketu na Felinie. Osiedle sie rozrasta a tylko jedna Stokrotka. Koszmar zakupowy dla klientów i personelu
0
Marketów przybywa w szybkim tempie , coraz więcej osób będzie pracowało w nich , koniecznym jest zapewnienie tym tysiącom pracowników zapewnić wolne niedziele
0
"A dlaczego nie ma drugiego marketu na Felinie. " Kogo pytasz?. Przecież to nie buduje "miasto" ani Prezydent. Możesz sam wybudować i wynająć. Mówię ci , to jest niezły interes.
0
to tylko blacha i trochę szkła. niewielka strata przy likwidacji
0
MatiMati napisał:
Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeżeli się myle ale przynajmiej w moim odczuciu gdyby było w Lublinie przesycenie to żaden inwestor od kilku lat by nic nie budował no chyba, że byłby niepoczytalny. Osobiście słyszłem wielokrotnie, że centra handlowe w Lublinie są puste ale jakoś tego nie widzę może tylko ja mam takie szczęcie ale zawsze kiedy odwiedzam jakieś centrum handlowe w LBN jest pełno ludzi nie wspominając o wyprzedaż,nocach zakupów i tak dalej gdzie czasami trzeba odstać swoje w kolejce. proponuje odwiedzic  np w felicity i tarsay zamkowe  w srode o 16  i spojrzec ile osob ma siatki z zakupami a ile uprawia tzw. window shopping. prosze spojrzec na centrum outletowe na melgiewskiej albo galerie orkana.olimp poza weekendem tez badzo slabo tak sie skalda ze pracowalem w galeriach handlowych, moja dziewczyna nadal pracue w duzej sicie odziezowej. jest przesyt a ludzie nie sa wcale tak zamozni jak w innych mistach, widac to po markach tore sa dostepne w Lublinie.  zwroc uwage ile walnych lokali jest w Tarasach Zamkowych. to centrum po 2 latach nie chyba nawet 85% wynajecia powierzchni. puste luki po Tallinder, Almie, jakims sklpie z czekolada i sporo innych luk np obok sphinxa, na dole obk slepu muzycznego, na 2 poziomie sporo wolnych lokali
0
przeciez ponad połowa tych waszych tlumow w galeriach handlowych uprawia tzw. window shopping, nic nie kupuje tylko oglada. wiem bo pracowalam a takim przybutku, poza Plazą ruch jest głownie w piatek-sobote z Felicity i w  Tarsach(to chyab jest najwieksze rozczarowanie), w Olimpie tez posucha...dajcie spokoj...ruch jest moze na wyprzedazach, przy  hipermerketach, biedronkach i lumpeksach w lublinie:)
0
A byliście w tak agresywnie się reklamującym Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej ? Tak to są dopiero pustki. A podobno ceny ciuchów niższe o 70 - 80 %, he he.
0
Marketów przybywa, osób zatrudnionych  w handlu też, ale  3 letnich szkół handlowych, które mogłyby kształcić przyszłe sklepowe i kasjerki w Lublinie ni ma.  No cóż, zawsze na kasie można posadzić dziewczynę po LO, pedagogice czy innym śmisznym licencjacie. Albo zatrudnić "uchodźców" zza wschodniej granicy. Jak np. w Leclercu na Zana.
0
a w którym miejscu ta strokrotka na turystycznej będzie może ktoś wie?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: