Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rynek już jest nasycony, ale marketów nadal przybywa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 12:22 Powrót do artykułu
moim zdaniem - drogo i nie świeżo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin...kraina blaszaków i ciucholandów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest juz przesycony,a nie tylko nasycony marketami.Będzie miało co upadać.Z dużym hukiem otwierane,z wielkim hukiem będą zamykane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA zostanie wybudowana i na razie to powinno być wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki nasycony w 17 tysięcznym Hrubieszowie jest 10 marketów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bez powodu o Lublinie mówi się, że to miasto galerii i marketów :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jaki nasycony  w 17 tysięcznym Hrubieszowie jest 10 marketów
tylko że ile % klientów stanowią tam ukraińcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wystarczy jednak spojrzeć na ulicę Lubartowską, Narutowicza, Kunickiego. Handel stamtąd znika." .... bo centrum Lublina już zamiera. I będzie jeszcze gorzej. Ludzie wydają tam kasę tylko w knajpach. A niektóre z nich też ledwo przędą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prze wojną w każdej wsi była karczma u Joska i sklep u Moszego,za umaczanie kromki chleba w "ropie"sledzi na smak w wigilię kosztowało 1 zł tyle co 1 kg cukru.Teraz przy konkurencji będziemy mieli za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma drugiego marketu na Felinie. Osiedle sie rozrasta a tylko jedna Stokrotka. Koszmar zakupowy dla klientów i personelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marketów przybywa w szybkim tempie , coraz więcej osób będzie pracowało w nich , koniecznym jest zapewnienie tym tysiącom pracowników zapewnić wolne niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A dlaczego nie ma drugiego marketu na Felinie. " Kogo pytasz?. Przecież to nie buduje "miasto" ani Prezydent. Możesz sam wybudować i wynająć. Mówię ci , to jest niezły interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko blacha i trochę szkła. niewielka strata przy likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MatiMati napisał:
Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeżeli się myle ale przynajmiej w moim odczuciu gdyby było w Lublinie przesycenie to żaden inwestor od kilku lat by nic nie budował no chyba, że byłby niepoczytalny. Osobiście słyszłem wielokrotnie, że centra handlowe w Lublinie są puste ale jakoś tego nie widzę może tylko ja mam takie szczęcie ale zawsze kiedy odwiedzam jakieś centrum handlowe w LBN jest pełno ludzi nie wspominając o wyprzedaż,nocach zakupów i tak dalej gdzie czasami trzeba odstać swoje w kolejce. proponuje odwiedzic  np w felicity i tarsay zamkowe  w srode o 16  i spojrzec ile osob ma siatki z zakupami a ile uprawia tzw. window shopping. prosze spojrzec na centrum outletowe na melgiewskiej albo galerie orkana.olimp poza weekendem tez badzo slabo tak sie skalda ze pracowalem w galeriach handlowych, moja dziewczyna nadal pracue w duzej sicie odziezowej. jest przesyt a ludzie nie sa wcale tak zamozni jak w innych mistach, widac to po markach tore sa dostepne w Lublinie.  zwroc uwage ile walnych lokali jest w Tarasach Zamkowych. to centrum po 2 latach nie chyba nawet 85% wynajecia powierzchni. puste luki po Tallinder, Almie, jakims sklpie z czekolada i sporo innych luk np obok sphinxa, na dole obk slepu muzycznego, na 2 poziomie sporo wolnych lokali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez ponad połowa tych waszych tlumow w galeriach handlowych uprawia tzw. window shopping, nic nie kupuje tylko oglada. wiem bo pracowalam a takim przybutku, poza Plazą ruch jest głownie w piatek-sobote z Felicity i w  Tarsach(to chyab jest najwieksze rozczarowanie), w Olimpie tez posucha...dajcie spokoj...ruch jest moze na wyprzedazach, przy  hipermerketach, biedronkach i lumpeksach w lublinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A byliście w tak agresywnie się reklamującym Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej ? Tak to są dopiero pustki. A podobno ceny ciuchów niższe o 70 - 80 %, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marketów przybywa, osób zatrudnionych  w handlu też, ale  3 letnich szkół handlowych, które mogłyby kształcić przyszłe sklepowe i kasjerki w Lublinie ni ma.  No cóż, zawsze na kasie można posadzić dziewczynę po LO, pedagogice czy innym śmisznym licencjacie. Albo zatrudnić "uchodźców" zza wschodniej granicy. Jak np. w Leclercu na Zana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w którym miejscu ta strokrotka na turystycznej będzie może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Stefan... a co to za filozofia stać na kasie? Do podcierania dupy też musisz zdobyć papierek? Kiedyś po maturze mogłeś uczyć dzieci i... chyba doedukowali ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasycenie nasyceniem, ale człowiek i tak ma swoje ulubione miejsca. Ja najczęściej pojawiam się w Outlet Center przy Mełgiewskiej  i to mi wystarczy, najlepszy sklep, a po spożywkę chodzę do osiedlowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...