Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Są już listy dzieci przyjętych do przedszkoli

Utworzony przez paweł, 28 kwietnia 2011 o 21:42 Powrót do artykułu
No to wybudujmy stadion przynoszący w prognozach 5 mln straty rocznie. Polityka prorodzinna...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
paweł napisał:
No to wybudujmy stadion przynoszący w prognozach 5 mln straty rocznie. Polityka prorodzinna...
bez przesady, nie bujdujmy nic, drog rowniez bo sa biedni, co za brednie na szczescie juz niedlugo zmieniaja sie przepisy i samotne mamusie juz nie beda mialy pierszenstwa w rekrutacji,a warunkiem bedzie placenie podatkow w miejscu w ktorym ubiega sie o przyjecie
0
ten stary kaszalot czołowska żyje jeszcze w epoce komunizmu,nie tak dawno ze sprawkowa likwidowała przedszkola a teraz mysli ,jakoś ludzie sobie poradzą.wyjebac te stare lampucery z woiw.
0
albo podajcie pełną informacje albo wcale. przeszukalam cała strone i nigdzie nie widze zadnych list.porazka. muszę osobiscie udac sie do przedszkola, bo komuś nie chce sie zrobic skanu.
0
Przedszkole w Warszawie do którego chodził mój syn, nie przyjęło mojej córki, gdyż ja nie mam pracy, a jak ją mam znaleźć skoro nie chcą mi przyjąć dziecka do przedszkola. Mąż ma działalność i opłaca sam podatek na Woli, może powinnam wziąć rozwód, aby mi przyjęli dziecko? Gdzie można znaleźć listy przedszkoli?
0
Cholera by was wzięła panowie politycy, zajmujecie się byle gównem, nie macie pojęcia o polityce prorodzinnej a dzieci płodzić każecie. Hak wam w szyje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: