Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest słuszna propozycja, zgodna z całą dzialalnoscia PO: najbogatszych (elektryczne samochody sa bardzo drogie), nalez zwalniac ze wszystkich oplat. Podatki dla plebsu! Tak trzymać (przynajmniej do wyborow).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zaparkuje za darmo? Jak nie ma gdzie zaparkować nawet płatnie, trzeba kręcić po 5 kółek po centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest słuszna propozycja, zgodna z całą dzialalnoscia PO: najbogatszych (elektryczne samochody sa bardzo drogie), nalez zwalniac ze wszystkich oplat. Podatki dla plebsu! Tak trzymać (przynajmniej do wyborow).
Święta racja, to jest ich tak zwana polityka prorodzinna, dzieci to nie koniecznie dzieci, jak zarabiasz mało to znaczy że masz za dużo więc oddaj więcej, keleszke od 0,5 bańki zwolnimy z podatku a ciebie zamkniemy za oddany chleb bezdomnym ( no bo podatku żes nie odprowadził). Na szczęście duża część rodaków powiedział co o tym sądzi i wpomagają budżety innych państwa w wracają tylko po reszte gratów. Cóż waham sie ale co mi pozostaje zrobie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już całkiem chcecie zabić deptak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O BOŻE! Poczułem się jak w wielkiej metropolii gdzie centrum miasta nie da się w jeden dzień pokonać pieszo i jest podzielone na strefy, Londyn normalnie! A metro kiedy będzie? Prawda jest taka że to miasto to dno i wodorosty, a rządzi tu tu jakaś łysa pała od decyzji którego zbiera się na wymioty. Banda polskich dysydentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, samochody elektryczne nie są EKOLOGICZNE, żeby stworzyć dla nich "paliwo" trzeba spalić węgiel. Po drugie, przypomina to trochę folwark zwierzęcy Orwella gdzie wszyscy są równi ale niektórzy równiejsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje parkowanie ha ha ,tego kogoś kogo stać na samochód elektryczny to nawet tego nie odczuje że mu więce forsy zostało farsa farsa farsa wyjeżdżam jutro z tego chorego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram dwa poniższe komentarze w 100 procentach i dodam od siebie że się już spakowałem czekam na telefon jadę niedługo byle dalej ztąd ,a wy rodacy na wybor niech was dalej okradają Tylko Kukiz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farsa i jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie mnie już tunie bedzie alewy możecie coś zmienic we wrześniu wybory , kukiz to gwarancja zmian , nie wiem czy na dużo lepsze ale gorzej być nie może.jutro lecę dorodziny wuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się panom i władcom (pis po jedno zło)już dziękujemy w lubline nie ma pracy dla ludzi za godziwe pieniądze .zmywak wole w irlandii . Choć bede pracował w fabryce samochodów za 1800 funtów co miesiąc nanasze to razy 5.5, wiec spadam a wiecie że jajko w uk jest tańsze niż w polsce, czy ktoś to ogarnia bo je nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem elektrycznym zaparkujesz za darmo tylko go nigdzie nie naladujesz..he,he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała wiadomość! -jestem pod ogromnym wrażeniem! Ilość aut elektrycznych w Lublinie "rośnie lawinowo"! W ubiegłym roku było ich zarejestrowanych 23, w tym już 31 (!) -to aż około 40% aut elektrycznych więcej niż w ubieglym roku! Ile jeszcze lat musi minąć, aby co najmniej połowa mieszkanców Lublina posiadała auta elektryczne ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podział samochodów na kategorie wiekowe jest bez sensu. Mam auto z 1996r z silnikiem 1.2 w idealnym stanie nie kopcącym nie zatruwającym środowiska a pomimo tego według tego podziału gdybym chciał przejechać nawet przez ,,centrum" lublina nie mógłbym tego zrobić tylko omijać lublin szerokim łukiem. Nie wspomnę już o tym że w różnym stanie są nowsze samochody powyżej 2000r które będą mogły wjechać mimo że zatrują nam powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scarabeusowi kończy sie kasa? Na to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...