Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"przechodzą przez 10 min, a potem robią przerwę [...] ruchem kieruje policja" Zdecydujcie się: albo chodzą kiedy chcą, albo ruchem kieruje policja. Jeśli ruchem kieruje policja, to nie może być tak, że przez 10 minut nie może przejechać żaden samochód.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślałem że tych "JEŁOPÓW" już nie ma ???!!!
0
to policja nie ma już pałek do rozgonienia tej.....
0
Przecie to wasi bracia z Pysylu rzundzo ,nie widzita ,to sie powiurzta bo sie pogubita
0
ale dlaczego w Lublinie? niech jadą do ryżego albo do bul-komoruskiego
0
wyjdzmy wszyscy bo ceny sa wielkie
0
przed wyborami łamagi beda sie przypominać, zapomnijce o tym ze ktos bedzie na was pomioty glosowal
0
gość napisał:
Myślałem że tych "JEŁOPÓW" już nie ma ???!!!
to źle myślaeś jeopie.Takich akcji będzie coraz więcej.Od wczzoraj mamy laptopa z netem w psychiatryku .Sterujemy calą akcją stąd i bedo następne akcje. Niech żyje pulkownik Muamar Kadafi!!! niech żyje Libia !! niech żyje Somoobrona ! Kundle przebrzydle , smarki parchate jo teraz steruje tą blokadą. Na piechote do miasta.
0
Patrzcie ! Już widać wybory ! hehe !
0
To głosuj na Tuska, zrobi dla Ciebie drugą Irlandię
0
Lepper nie ma wciąż skazującego prawomocnego wyroku Sądu, więc może kandydować Do Sejmu i na Prezydenta. Kampania SAMOOBRONY rozpoczęta. Na barykady.
0
Jaki jest skrót od "Rozdarte Pajace".....?!
0
Głosujta, głosujta ! Będzie LEPPIEJ !
0
Jajca sobie robią ? Nie wierzą szamanowi Tusku-Tusku ? Jest dopsze i tyle.
0
Pajace!! brak slów
0
głosujcie dlaje na PSL-owskie gnidy
0
Myślę rze tżeba zagłosować na Tuska ponownie rzeby się w krajó rzyło lepiej i rzeby była tó dróga Irlandiia . Pan premier z panem prezydentem najlebiej wiedzął jak to zrobidź !
0
Nieudacznikom nigdzie i nigdy nie będzie dobrze! Zapomnieli czasy PRL-u...... Ale wtedy było lepiej, bo nikt nic nie miał, a Fiat 126 był szczytem marzeń milionów! Nigdy nie potrafię zrozumieć braku miłości bliźniego wśród tzw. Katolików!!!! Nienawiść, zawiść, wrogość i niechęć do sąsiada, któremu się w życiu powiodło jest swoista przywara narodowa nas Polaków! 20 lat wolności i możliwości poznania świata w żaden sposób nie odzwierciedla się w głodzie wiedzy. Nadal znikoma ilość rodaków swobodnie posługuje się np. j. angielskim będącym podstawa z codziennym życiu. Umiemy tylko ubolewać nad nasza niezapobiegliwością i nomen omen...głupotą! Przyglądając się z boku tym wszystkim specjalnej troski osobników dochodzę do wniosku, ze mój przyjaciel twierdząc, iż jesteśmy narodem deb***i nie mija się z prawdą
0
Naród wspaniały tylko ludzie ku***
0
Slawek W. napisał:
Nieudacznikom nigdzie i nigdy nie będzie dobrze! Zapomnieli czasy PRL-u...... Ale wtedy było lepiej, bo nikt nic nie miał, a Fiat 126 był szczytem marzeń milionów! Nigdy nie potrafię zrozumieć braku miłości bliźniego wśród tzw. Katolików!!!! Nienawiść, zawiść, wrogość i niechęć do sąsiada, któremu się w życiu powiodło jest swoista przywara narodowa nas Polaków! 20 lat wolności i możliwości poznania świata w żaden sposób nie odzwierciedla się w głodzie wiedzy. Nadal znikoma ilość rodaków swobodnie posługuje się np. j. angielskim będącym podstawa z codziennym życiu. Umiemy tylko ubolewać nad nasza niezapobiegliwością i nomen omen...głupotą! Przyglądając się z boku tym wszystkim specjalnej troski osobników dochodzę do wniosku, ze mój przyjaciel twierdząc, iż jesteśmy narodem deb***i nie mija się z prawdą
Ten twój przyjaciel ma dużo racji, mówiąc tak o sobie i o Tobie!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: