Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapraszam sanepid do lokali przy Placu Zamkowym. Mandaty murowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogladajac program telewizyjny p.gesler wydaje mi sie iz sanepid juz dawno powinien pozamykac wiekszosc jadlodajni nazywanych szumnie restauracjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja też mam robotę dla sanepidu.Barek na KUL .al.racławickie w podziemiach.Nie dość ,że jest tam ciągły smród przypalonego jedzenia to bufetowe ciągle palą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM SANEPID, ABY SPRAWDZIŁ RESTAURACJĘ GALERIA SMAKU, WCHODZĄC OD STRONY WEWNĘTRZNEGO DZIEDZIŃCA BUDYNKU, TJ. OD STRONY KLATKI SCHODOWEJ (A NIE OD WEJŚCIA GŁÓWNEGO OD UL. KARŁOWICZA). SMRÓD POPSUTEJ ŻYWNOŚCI JEST NIE DO WYTRZYMANIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzcie Gruba Rybe na Wienawskiej - tam syf i malaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franczyza Gessler na Kołłątaja. Takiego brudu w kuchni nie widziałem. Byłem tam służbowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobo napisał:
ZAPRASZAM SANEPID, ABY SPRAWDZIŁ RESTAURACJĘ GALERIA SMAKU, WCHODZĄC OD STRONY WEWNĘTRZNEGO DZIEDZIŃCA BUDYNKU, TJ. OD STRONY KLATKI SCHODOWEJ (A NIE OD WEJŚCIA GŁÓWNEGO OD UL. KARŁOWICZA). SMRÓD POPSUTEJ ŻYWNOŚCI JEST NIE DO WYTRZYMANIA !!!
jak się nie nauczysz normalnie pisać to nikt nawet twoich wypocin nie będzie czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu eweidetnie jej nie lubi. Bo restauracja we franczyzie to była "Spiżarka", a teraz lokal jest zrobiony przez kogoś innego, i należy do innych właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...