Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin SPA JUDA: sobotnie ćwiczenia dla dzieci

Utworzony przez LEON2017, 12 września 2017 r. o 08:48
Było tam moje dziecko z pobliskiego przedszkola. Przeszczęśliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Natalia ma niezwykły talent do kontaktu z dziećmi...świetne ćwiczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zdrowo i przyjemnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet moi synowie, ktorzy graliby tylko w piłkę mówią że po sali solnej mają jeszcze lepszą kondycję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna atmosfera, miły prorgam na sobotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci bardzo polubiły to miiejsce...moja Córka dopiero w czwartej klasie a nie moze rozstac sie z telefonem; pobyt na ćwiczeniach zaczyna nieco pomagać, aby poznawac inny świat, aby mysleć o zdrowym oddychaniu i dobrej sprawności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że są jeszcze rodzice których dzieci wystawiają nos poza dom, aby nabrać sprawności. Polecam spajuda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Milena tak się w to wciągnęła, że nawet próbuje w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jeszcze nie może dojechac niech zobaczy foto....spajuda.pl Lublin Kiepury 5a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moc wrażeń :) w sali solnej na wymaaagaaajacej gimnastyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jeszcze lepiej...grupa małych dzieci ćwiczy i bawi się osobno; nastepnie dzieci starsze mają zajecia z fizjoterapeutką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno robią nową grupę dla 5-8 i będą miejsca. Mają dzieci frajdę i zdrowo oddychają. Mojemu Michałkowi wpierw odblokowało nosek a teraz swobodnie oddycha, ma wiecej spokoju w sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...