Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ta dyrektor nie wie o czym mówi i na czym polega termomodernizacja... a mówiąc coś takiego: ,,Owszem, założono mniejsze grzejniki, ale mają one i tak większe możliwości niż poprzednie, mające kilkadziesiąt lat kaloryfery. '' - jak się nie zna to lepiej milczeć i być uważanym za mądrego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej bursie i to co pani Dyrektor wygaduje to bzdura wcześniejsze okna były plastikowe i SZCZELNE a pokoje były odmalowywane przez ich mieszkańców. Bursa dostała kasę na remont a pani dyrektor zawyża ceny na fakturach by więcej zgarnąć do kieszeni. Istne więzienie... nawet żadne gry nie działają z polecenia pani dyrektor ... wszystko zblokowane .Nie polecam tego bur#elu ... to nie bursa to WIĘZIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tłumaczenie. Takie remonty w czasie roku szkolnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec tej bursy wiem co tam się dzieję i szczerze mówiąc nie polecam tam mieszkać. Pani dyrektor nie potrafi normalnie porozmawiać z wychowankami tylko szczeka do nich, nie ma pojęcie o podejściu do młodzieży ( tak jak Pan M. i paru innych opiekunów) najlepsze są dla nich kary jakie dają podopiecznym, bo wiadomo jak nie wiesz co zrobić daj karę. Okna plastikowe które były wcześniej wcale nie były nieszczelne, a pokoje malują wychowankowie ( sam malowałem). Internet który powinien być dostępny dla wszystkich tak naprawdę jest fikcją i mistyfikacją bo są ograniczenia i wadliwy router,oraz najważniejsze nie ma speca Krzysia. Następną rzeczą jest stołówka na samą myśl o niej i o tych kotletach mielonych aż mi ślinka cieknie. Kadra na stołówce lubi dawać bony do posiłku jakimi są włosy i inne ciekawe prezenty nie koniecznie jadalne. Jako mieszkaniec ostatniego roku naprawdę nie polecam mieszkania w tej bursie w której nawet przy włączeniu wadliwego alarmu ppoż trzeba bulić 2 kanty co nie jest małą sumą. Jest mi tak źle a tam mieszkam? Tak, są tam najlepsi ludzie na świecie choć dużo odeszło przez te wszystkie wariackie paranoje profesorków :) To tyle ode mnie i pozdrawiam ludziska z BS5! Trzymajmy się :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkanka bursy także mogę stwierdzić że waruniki się pogorszyły. W moim pokoju jeszcze remont się nie odbył i jest na prawdę ciepło zaś w pokojach "odremontowanych" jest tragedia. Warunki i standard pokoi jeśli chodzi o ciepło poszły w dół a czynsz i wyżywienie w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne meble w pokojach i nowe łóżka tego nie z rekompensują. Powinni sie wziąć za naprawdę wychlodniale i obskorne łazienki. Padaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynsz i wyżywienie poszło w górę bo przecież Pani Dyrektor musi za coś sobie wyremontować swój gabinet na fest który i tak był mega...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor nie potrafi normalnie rozmawiać. Ciągle krzyczy i ma się za najważniejszą. Nie dość ze wychowanków tak traktuje to niestety także wychowawców którzy na prawdę są w porządku. Przez ostatnie lata było napisanych juz wiele petycji o usunięcie jej ze stanowiska i zero efektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor Karkoszka nie dba o nas wychowanków. Nie potrafi z nami rozmawiać. Traktuje nas jak zło konieczne i straszy że nas wyrzuci z bursy za byle co. Dba tylko o swój interes. Przykład, ten remont o którym nawet z nami nie rozmawiała a przecież to my tu mieszkamy i mamy czuć się dobrze a jeszcze ta podwyżka czesnego ZA CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ja wiedziałam ze jak Pani Teresa K dojdzie do upragnionej władzy to po kilku latach ta bursa upadnie na dno... Dobrze że mnie to ominęło. Pani Tereso nie sprawdziła się Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wychowawczyni była zakałą bursy w latach w których ja mieszkalam. Byłam jej wychowanką i dziękuje rodzicom z całego serca że po 2 latach mnie stamtąd zabrali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle ta bursa jest okropna. Strasznie nas wykorzystują. Jak mieszkałam 3 lata temu to musiałyśmy same malowac pokój i wszystko remontować. Pani Teresa K ( obecna Pani dyrektor ) czepiała sie o wszystko, był problem zeby nawet pojśc do biedronki zrobić zakupy. Toaleta okropna i łazienka tak samo, normalnie spartańskie warunki!!! Wstyd! Najgorsze było wykorzystywanie do grabienia lisci przed bursą plewienia ogródków i remontowania pokoju. Od tego chyba powinni byc specjalni pracownicy a nie wychowankowie. Pracownicy, dyrekcjo i wychowawcy wstydźcie się!!! Bardzo zle was wspominam i nie tylko ja. Była wychowanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po feriach nadal bylo zimno pozdrawiam Mateusz K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mogą się wyprowadzić na stancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ona jest dyrektorka? Jeszcze mi powiedzcie ze Lis nadal tam pracuje to całkiem słabo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam dobrze. Tomasz Ł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ona jest dyrektorka? Jeszcze mi powiedzcie ze Lis nadal tam pracuje to całkiem słabo :D
Pracuje i nadal dba o wąsa i ma sweterek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ona jest dyrektorka? Jeszcze mi powiedzcie ze Lis nadal tam pracuje to całkiem słabo :D
Pracuje i nadal dba o wąsa i ma sweterek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to słaba bursa nawet litra na dwoch nie mozna wypić nie pozdrawiam Mateusz J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze jest hajs na stancje milionerze/milionerko a jeśli się idzie mieszkać do bursy i są określone warunki jako b. dobre to takie powinny być a nie odwrotnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...