Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warunki w bursie sa fatalne, a mieszkancy wrogo do siebie nastawieni. Ostatnio zaczepial mnie tam pewnien pan i proponowal wyjscie na kawe, a gdy odmowilem krzyczał ze ubieram sie jak bezdomny. Wydaje mi sie ze jezdzi zlotym passatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzejników nie ma to jak ma być ciepło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to zapraszamy nie jest tak źle czasem tylko w nocy w dupe wala a w dzień to się nie zdarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś do sprzedania klatka na świnię? Taka zeby do passata b4 kombi się zmieściła. Mati K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ta bursa pierdyknie z tą karkoszką na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze mieszkancy nie sa tacy zli. Niedawno po obudzenie sie rano znalazlem na parapecie sniadanie. To nic ze to były wymiociny kogos z górnego piętra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam gimnazjalistów szukam chłopaka który szuka chłopaka do wspólnych rozmów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to chłopaki mnie stykają jak śpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nikt nie przeczyta jestem gejem trzecie piętro toaleta zapraszam o 2:00 w sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bursie jest naprawdę źle dziewczyny są nie śmiałe chłopaki sami muszą sobie radzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogóle to ostatnio jak byłem dorobić w jedym pokoju, to jak leżałem na brzucho, to zauważyłem, że łóżka ma stare. Troche rypało ale nikt nie przyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam loszki która zna sie za ważeniu świń. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie siłownia jest słaba musimy wykupić karnet na prywatne siłownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy się tak o mojej bursie wyrażać. Już wiem kto wyleci. Mateusz K. Pierwszy do Marka po lekcjach. Ja ci dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że codziennie pije nie przeszkadza mi w czynnym uczestnictwie w życiu bursy. Wiem jak powinno sie chodzic po tej planecie Adrian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś sie po pokoju kręci jak śpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to w bursie piją tylko ci którzy są waleni w dupe żeby nie bolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej bursie mieszkają tylko najwytrwalsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi ubraniami to prawda, trzeba się grubo ubrać a ja mam pogryzione ubrania przez szczury, bo w domu mamy z nimi problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytam w tych komentarzach to dobra patola tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...